Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] 2.0TD Nierówne wolne obroty i dymienie.


Gość MrBrzoza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie mam siły z moim nissanem walcze kilka już miesięcy i nie mogę dojść, faluje na wolnych i do tego jeszcze kopci na czarno szarpie podczas jazdy i wolno spada  z obrotów.

Jeździłem jakiś czas na odpiętej przepływce wszystko było ok -wszystko ustało, ale od kliku dni powróciły falujące wolne obroty oraz wolne schodzenie z obrotów, oczywiście na odpiętej przepływce, jak wepne to jest sajgon.

Raz wywala błąd 21  a raz nie ma wogóle błędów

 

Co wymienione:

-czujnik połozenia wału nowy, nie oryginalny ale jakiś inny zamiennik za 309zł

-rozrząd kompletny (po uszkodzeniu go przez element starego czujnika położenia wału który dostał się do rozrządu)

-nastawnik pompy regenerowany w firmie HDK serwis

-czujnik kąta wtrysku także zakupiony sprawny używany od tej firmy

-wtryski wymienione na używane sprawne łącznie z sterującym

-filtr paliwa i inne filterki przy pompie wyczyszczone/wymienione

-pompa rozbierana - mechanicznie ok , podobno nowe uszczelki dobrej jakości brak otarć na obudowie wewnątrznej wałek chodzi luźno i płynnie

 

Pozostała tylko chyba przepływka ale wątpie że to ona, ktoś coś pisał o czujnikach temperatury, jeżeli ktoś z was zna się na rzeczy i zajmuje się tym to chętne podjade  żeby mi to ogarnął  bo juz nie mam siły

Czy jak to jest 97/99 rok p 11 2.0td na starej kostce  to da się pod to podpiąć KTS-a

 

Prosze o wszelką pomoc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...