Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Świecaca sie kontrolka silnika (check engine)co moze oznacac


Gość Gutek1978

Rekomendowane odpowiedzi

Wracałem dzisiaj wieczorem do domu podrodze padła mi zarowka z przodu niestety w moim samochodzie bardzo czesto sie to zdarza zatrzymałem sie na stacji kupiłem wymieniłem zarowke i za pare kilometrow zaswieciła sie ta żołta kontrolka z silnikiem auto jechało normalnie zero jkichkolwiek spadkow mocy szarpania czy innych objawow zatrzymałem sie na chwile zagasiłem silnik po ponownym uruchomieniu go nic sie nie zmieniło kontrolka dalej sie swieci a nissan jedzie normalnie jakies pomysły ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie komputer wykrył nieoryginalną żarówkę - do primery żarówki tylko z ASO, ewentualnie za kilka pln można przeprogramować nieoryginalne żarówki żeby udawały oryginały...

 

A na serio: poszukaj - temat drążony wielokrotnie - trzeba zczytać błąd i będziesz coś wiedział - nie napisałeś co za silnik - jeśli 1.8 to obstawiam błąd P0420 czyli niewydolny układ oczyszczania spalin - skasuj i się nie przejmuj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sumie po tygodniu, ale jest jeszcze szansa :D powiedz jeszcze jaki masz reduktor i jakie spalanie Ci wychodzi w tym autku?? A tak wogóle to wywal te waldki ja tak zrobiłem i check przestał razić w oczy i auto zeszło 2l. lpg mniej z 12- na 10 trasa oczywiście 2.0 automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...