Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

opinie o ASO


robert72k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji tematu ASO zapytam się Was czy spotkał się ktoś z możlowością bycia przy aucie w momencie wizyt (przeglądów) w ASO.

Chciałbym być przy przeglądzie swojego QQ i nie wiem czy któreś z ASO wyraża na to zgodę. Moim zdaniem skoro nie mają nic do ukrycia to powinni wyrazić zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o przepisach BHP ,ale ja ostatnio byłem.

Fajny cennik ma autoABC, Wymiana "x" -100zł. wymiana  "x" gdy klient chce patrzyć-150 zł  Wymiana gdy klient wie lepiej 200zl

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ginko75

Możesz tu ponarzekać ...

ale kląć proponuję Ci "pod nosem" ..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W japan motors w Krakowie przy Jasnogórskiej z poczekalni są okna na serwis :) Wszystko widać z góry co robią przy samochodzie. Jak to w aso tanio nie jest, ale jestem bardzo zadowolony ze zrobionej przez nich roboty. Miła obsługa, która interesuje się klientem.

A tak przy okazji tematu ASO zapytam się Was czy spotkał się ktoś z możlowością bycia przy aucie w momencie wizyt (przeglądów) w ASO.

Chciałbym być przy przeglądzie swojego QQ i nie wiem czy któreś z ASO wyraża na to zgodę. Moim zdaniem skoro nie mają nic do ukrycia to powinni wyrazić zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto lubi,jak sie im patrzy na ręce przy robocie.A kto będzie opowiadał, jak klientowi zdarzy sie wypadek na hali warsztatowej?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto lubi,jak sie im patrzy na ręce przy robocie.A kto będzie opowiadał, jak klientowi zdarzy sie wypadek na hali warsztatowej?.

Witam

Uważam że z tą szybą w Krakowie to jest fajna sprawa. Ponadto gdybyśmy byli pewni pracy wykonanej w polskim aso to by mnie to nie interesowało co robią z moim samochodem. Ale znając jakość polskich usług to ma się nijaką pewność czy to co mieli zrobić zrobili czy tylko umyli samochód i skasowali za pieczątkę w książce serwisowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie okno jest też w naszym serwisie Yama ale podgląd jest tylko taki ,że ktoś coś w określonym m-cu robi  i ,że ewentualnie już skończył. Ale dokładnie solidność usług trzeba i tak sprawdzić .

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...