Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stale wyciągający się łańcuch


marcin211986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu odebrałem samochód z naprawy, zrobili PRAWIE wszystko, a konkretnie pozostał nie szczęsny łańcuch rozrządu, który non stop się wyciąga, nie nadążam zmieniać... Przyczyna znam, wyjątkowo słaba jakość, bo co oczekiwać od łańcucha który kosztuje 25-40 zł.... Moje pytanie jest takie, czy wiecie gdzie mogę dostać solidny łańcuch za rozsądne pieniądze? W mojej okolicy nawet dobrych łańcuchów dostać nie można. Te moje okolice to Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, wszędzie już brałem, ale cena górna to 40 zł, a wykonanie tego przypomina łańcuch rowerowy (kto wie czy te od rowera nie są lepsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch rozrządu za 25-40zł?!?! Kup jakiś normalny łańcuch najlepiej w ASO (1200zł) lub jakiś dobry firmowy (700zł) Do silnika 2.0B i masz spokój na 300kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch za 40 zł? To chyba masz ten łańcuch rzeczywiście od roweru. Na allegro są same łańcuchy jak i całe komplety rozrządów. Wymieniałeś sam łańcuch czy cały rozrząd? Wg. mnie wystarczy dobry japoński zamiennik - HASAKI, DOKUJI itp.

Edytowane przez Tyomaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ga16de, tak tak, tylko takie łańcuchy były osiągalne, nawet w bosch service, już chyba czwarty raz zmienialem, ogólnie mam dość

 

wymienialem raz cały rozrzad, wyszło mnie blisko 2000 z robota, niby oryginał nissana, ale po 30kkm sie skończył i po rozebraniu wyszło ze to żaden NISSAN tylko NISPARTS, a potem to już tylko łańcuchy

 

Tak, tam napisałem 30 kkm, nie 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw poszły oba, a potem sypał sie ten krótki, teraz też grzechocze, tylko nie wiem który, po całym silniku sie niesie, chociaż nie ważne który zmienię oba i tyle. Tylko żebym dostał dobre a nie MADE IN CHIŃSKA SZOPA

 

chętnie bym sprzedał ten samochód, ale wlożyłem w niego już tyle ze bym jeszcze dwa kupił, jak go brałem od gościa to był w opłakanym stanie, trochę go podrątowałem ale nadal chłonie kasę

 

gadałem przed chwila z gościem który mi go robił, ogólnie zna sie na rzeczy, i powiedzial ze mam luz na napinaczu paska od klimy i to on też może dawać dźwięki po zagrzaniu sie lozyska, inaczej mówiąc dal mi nadzieję ze sie obejdzie bez rozbierania po raz kolejny tego mojego rupięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...