Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wtryski


Gość us3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mechanik do którego odstawiłem auto, stwierdził że padnięte są dwa wtryski. Wymienił na takie od renówki jednak nie udało mu się ich dograć do komputera i samochód strasznie dymi. Wiem że wtryski są firmy DENSO jednak nie mam pojęcia jakie numery są odpowiednie dla mojego auta, tak więc proszę o podpowiedź jakich "numerków" szukać.

 

Dodam że interesują mnie głównie używane, jeśli któryś z kolegów z "okolic" grójca miał by na sprzedanie ze 2 sztuki to bardzo bym poprosił o kontakt.

 

EDIT: I jeszcze prosił bym o informacje czy to dymienie to może być wina wyłącznie tego że wtryski są nie dograne do komputera? Może wystarczy podjechać do kogoś z innym komputerem? Nie chciał bym jeździć i wydawać kasę na pusto dlatego proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, tel. 606820768-Nadarzyn koło Warszawy, polecam tego z Nadarzyna zna się na rzeczy i nie wymienia wszystkiego po kolei a jak coś wymienia i okazało się ze ta część była dobra to zachowuje ją dla siebie i nie trzeba za nią płacić. Jak pojedziesz do niego to powiedz ze od białej almery z Bełchatowa masz namiary. Daj znać jak naprawisz. Naprawiał mi zawór SCV i zgrywał z pompom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, tel. 606820768-Nadarzyn koło Warszawy, polecam tego z Nadarzyna zna się na rzeczy i nie wymienia wszystkiego po kolei a jak coś wymienia i okazało się ze ta część była dobra to zachowuje ją dla siebie i nie trzeba za nią płacić. Jak pojedziesz do niego to powiedz ze od białej almery z Bełchatowa masz namiary. Daj znać jak naprawisz. Naprawiał mi zawór SCV i zgrywał z pompom.

 

To aż tak daleko jeździsz na naprawy?

Zaworu SCV się nie naprawi gdyż jest nierozbierlny. Jeśli mechanik powiedział że naprawił tzn. że wymienił oringi za 2 zł - a właściwie to jeden oring, bo drugi to już jako uszczelka.

A adaptacja pompy a właściwie zaworu oraz regulacja wydatku paliwa na wszystkich wtryskach powinna być zawsze. Z resztą przypomina o tym program Consul II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...