Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy siadł akumulator ,zamki niesprawne jak dostac się do auta


w.pablo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

Dokładnie. Jak pisze nice-wawa. Podlewaj wd40 lub benzyna ekstrakcyjna ale na lakier uważaj.

I po wpsikaniu spróbuj władać kluczyk i kręcic zeby srodek penetrujący ładnie doszedł do wszystkich zakamarków.

Trochę zabawy będzie ale myślę że powinno puścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy twój klucz to klucz, czy patyk metalowy. Jak masz wyslizgany to twoje szanse na otwarcie automatycznie się zmniejszają. Co do wkładek to trzeba rozebrać tapicerkę i potem zdjąć cięgna z wkładki. wysunąć blokadę wkładki(taka blacha nie jest to łatwe)i na końcu odczepić przewód od siłownika jesli jest Jak wkładki masz rozgrzebane to kłania się serwis zamków, chyba że założysz inne i będziesz miał dwa klucze do samochodu Przeróbka wkładki pod twój klucz łącznie z demontażem (ty jedynie ściągasz tapicerkę) to koszt od 30 do 60 za stronę w zależności jak tam liczą sobie + koszt samych wkładek jak trzeba wymienić

 

Nie lej w wkładki benzyny bo zniszczysz lakier Psikaj WD albo odmrażaczem do zamków.

 

Tak mnie zastanawia, czy jak aku padło do zera to po podpięciu drugiego nie trzeba najpierw pilota zaprogramować, a tu wiadomo że trzeba mieć dostęp do stacyjki

 

PS Nic na siłę Wszystko młotkiem :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zastanawia, czy jak aku padło do zera to po podpięciu drugiego nie trzeba najpierw pilota zaprogramować, a tu wiadomo że trzeba mieć dostęp do stacyjki

 

chyba nie, inaczej trzeba by było programować kluczyk po każdym odpięciu akumulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się podpiąłem sie pod rozrusznik i bez problemu otworzyłem centralny dzięki za pomoc jesteście wielcy. Teraz biorę się za zamki narazie pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy wyciągnięta wkładkę bębenka (w drzwiach kierowcy nie jest takie proste), to na ogół nic w niej nie jest uszkodzone mechanicznie, jest tylko dużo takiego osadu, jakby kamienia, który jest na blaszkach i sprężynkach. Ja wyciągając pierwszą blaszkę i sprężynki wyczyściłem, potem kolejną itd., potem kilka kropel oleju silnikowego. Zamek w drzwiach i klapie są jak nowe. Przed tym zabiegiem nie pomagały WD40 itp., preparaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się podpiąłem sie pod rozrusznik i bez problemu otworzyłem centralny dzięki za pomoc jesteście wielcy. Teraz biorę się za zamki narazie pozdrawiam wszystkich.

:D czyli teraz wyjąć wkałdkę i doprowadzić do stanu używalności :D, blaszki wyciągaj i odkładaj w takiej samej kolejności, bo inaczej nei będzie działać, do tego możesz mieć wytarty już klucz, czyli jak wszystko wyczyścisz, to składasz do kupy, wkłądasz kluczyk i pilniczkiem jedziesz dookoła wkładki aby wyrównać zamki, żaden nei powienień wystawać ponad obrys, bo dalej nei będziesz mógł otwierać :D

 

a i jak jakiś zamek zepsuty, to możesz go wywalić i tez będzie działać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...