Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[wp 11] -QG18 Brak iskry 2 gary


Gość piterek2417
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

No skoro tak mówisz;)

W danii podobnie jak w norwegii koszą strasznie za"niewiedze". Wiem cos o tym bo byłem w Norway 6 miesięcy ;)

Zarobki kozak ale i wydatki. Ale ja tam na szczęscie autem nie byłem ;)

 

Wiesz co.. Wydaje mi się że jest w boczku obok nogi kierowcy. Musisz zdjąć tą osłonę i tam powinno być ale głowy nie dam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterek2417

No i skonczy sie to wszystko w serwisie prawdopodobnie koles od ktorego kupilem caly zestaw wyslal mi nie te kluczyki co reszta sprzetu koneczne zaprogramowanie wszystiego ze soba wyjdzie prawie tyle co drugiego w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterek2417

No jak z zadnym innym teraz to ja juz sie tylko modle zeby auto jutro odpalilo i pracowalo zeby chociaz dojechac n a te swieta !!

Jutro podam calkowity koszt mam nadzieje sprawnego juz auta !! Zaczynam sie zastanawiac nad przekwalikowaniem sie na mechanika moze by mnie na serwisanta przyjeli to bym kase robil hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość piterek2417

No i zakonczony temat komp byl jeb... dlatego pracowal na dwa gary podobno gdzies w srodku spalily sie dwie sciezki.(stwierdzony przez serwisanta nissana w Olsztynie !! Polecam człowieka ma gosc łeb po telefonicznej rozmowie podal mi prawdopodobienstwo usterki chociaz w nia nie wierzyl hehe)

Koszty poniesione to :

-komp z allegro 450 zl (razem z immo i skrzynka i stacyjka )

-wizyta w serwisie dunskim 1798 dkk x 0,53 pln = 952.94 pln (2 godzinna po ktorej gosciu stwierdzil ze oni tuataj posiadaja jak on to powiedzial "za nowy komputer by go sprawdzic)

-laweta do polski 1500 pln

az w koncu wizyta w Serwisie w olsztynie zgranie immo i ecu koszt 325 pln i po 1h 20min auto wyjechalo o wlasnych silach z przeprosinami ze nie umyli ale mieli awarie myjki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

No to dobrze ze chociaż działa ;)

Stary to koszty kolosalne poniosłeś ;)

Pozostaną dla potomnych Twoje wpisy i perypetie ;)

Powodzenia i wreszcie bezproblemowej eksploatacji życze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobże stawiałem z kolegą tofu ze to komp i jednak lepiej siedzieć w kraju bo wiadomo że POLAK POTRAFI :) ale najważniejsze że auto już smiga tylko szkoda ze tyle kasy poszło :( Pozdrawiam i życze bezawaryjnej jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...