Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]Rezystancja Sondy Lambda...


sebek0904

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Ostatnio zuważyłem że moja primerka p11 2.0+ LPG dużo pali.... podejrzewam że to Sonda Lambda i właśnie tutaj mój problem bo nie mogę nigdzie znaleźć parametrów tej sondy tzn. potrzebuje jej fabryczną rezystancje... nr sondy: BOSCH 0 258 003 624.... ostatnio komputer pokazał mi spalanie 12.2 a nigdy jeszcze takiego wysokiego nie pokazał... czy to spalanie jest w normie??? oczywiście mówie o spalaniu LPG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak komputer pokazał ci spalanie gazu?pb to rozumiem. zatankuj pełną butle zobacz ile przejedziesz km,potem licz jakie masz spalanie na 100km. to tak najprościej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mi komputer pokładowy pokaże spalanie benzyny jak samochód jeździ na LPG????

wyłącz lpg , i sie dowiesz. Po moich testach komputer pokazuje 9,3l mam wył lpg. A lpg pali mi koło 12l na obecny stan pogodowy , z klimą wiec jes ok. :thumbsdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz jedynie grzałkę pomierzyć białe ptzewody pewnie z pare kilo powinno mieć ważne by było przejście jak jest to powinna grzać ..druga sprawa to przebłyskać i tyle ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...