Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11,144] Zakup silnika CD20T


sauron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do Was gorąco prośbę - chcę kupić silnik do Primery P11 2,0TD 2001r. Czy do tego auta będzie pasował silnik z Primery z 97r. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak ,,,, ale nie

ty masz silnik z turbo a tamten był gołym prostym dieslem ,,, jakbyś wywalił całą elektronikę od siebie to pewnie by to działało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W misce olejowej muszą być dwa wyjścia na przewody olejowe (silnik i turbo) Na zdjęciach nie widać Silnik musi być na osprzęcie bosch a nie zexel abyś potem uniknął kombinacji z podkładkami pod wtryskiwacze Druga sprawa że nie chce mi się wierzyć aby silnik z 97 miał tak niski przebieg,

Najlepiej to kup z angola jakiś po 99 z poliftówki w 2001 była inna kokrywa zaworów ale to nie przeszkadza Ja też jak wymieniałem to na taki z czarną a nie srebrną Ten silnik z 97 jest na 80% na zexlu i ja bym osobiście sobie go odpuścił

 

Poszukaj rozbitka z Anglii i niech ci wytną z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak więc... kupiłem ten silnik ( sprzedawca zgodził się montaż silnika przed dokonaniem zapłaty ). Jedyne co należało podmienić to koło pasowe pompy wtryskowej i ... działa :dribble: .

 

Dziele się tą informacją gdyby ktoś miał obawy przed kupnem takiego silnika do p11.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...