Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jeśli nie nissan p11 to co?


reddragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem porównywalna do p11 klasą komfortu jazdy i bez awaryjności jest tylko Volvo V40 ale tylko wersja T6 lub V70, tyle że drogie graty! Ale nie wpi:) je tak ruda:) H. Accord to przerost formy nad treścią-tylko tyle że ma ładną budę!- i na tym koniec przyjemności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V40 jest sporo mniejsze niż Primera, szczególnie bagażnik. To mnie powstrzymało bo też o nim myślałem jak szukałem WP11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek85fcb

Dodam od siebie, Ford C-Max generacja 2007-2010 z silnikiem 1.6 TDCi 90KM (brak DPF-u i koła dwumasowego, turbina bez zmiennej geometrii).

Także zastanawiałem się nad następcą Primery, ale póki co moja jeździ bezproblemowo i gdyby nie rdza to nie myślałbym o zmianie na cos nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V40 jest sporo mniejsze niż Primera, szczególnie bagażnik. To mnie powstrzymało bo też o nim myślałem jak szukałem WP11.

V40 nowe na bazie focusa czy mówisz o starszym? V40 to jest o klasę niżej - Almera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V40 nowe na bazie focusa czy mówisz o starszym? V40 to jest o klasę niżej - Almera

 

Mówiłem o tym starszym. Ale tak z wyglądu to nowsze wydaje się jeszcze mniejsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Accord to przerost formy nad treścią-tylko tyle że ma ładną budę!- i na tym koniec przyjemności!

Bardzo udane jednostki i układy napędowe,brak problemów z elektroniką która neistety czesto siada w nowych autach,wyglad poniekąd ponadczasowy bo nadal może się podobać mimo kanciastych kształtów,wyposażenie bardzo bogate w standardzie, dla leniuchów lub miastowych bardzo udana i mało awaryjna skrzynia automatyczna. Ogólnie same plusy ;) Mam na mysli moje odczucia :)

sąsiad ma accorda z 2005 w ON od nóweczki i prócz napraw bieżących nie zawiodła nigdy. Z chęcią bym ją odkupił ale niestety nie chce sprzedać :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, Ford C-Max generacja 2007-2010 z silnikiem 1.6 TDCi 90KM (brak DPF-u i koła dwumasowego, turbina bez zmiennej geometrii).

Także zastanawiałem się nad następcą Primery, ale póki co moja jeździ bezproblemowo i gdyby nie rdza to nie myślałbym o zmianie na cos nowszego.

 

a w jakich miejscach CI gnije ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o tym starszym. Ale tak z wyglądu to nowsze wydaje się jeszcze mniejsze ;-)

Bo to jest Ford Focus :)

Volvo jest droższe w utrzymaniu, mówię tutaj o naprawach i częściach zamiennych np. elementy przedniego zawieszenia (końcówki kierownicze, łaczniki, wachacze...... )

 

Bardzo udane jednostki i układy napędowe,brak problemów z elektroniką która neistety czesto siada w nowych autach,wyglad poniekąd ponadczasowy bo nadal może się podobać mimo kanciastych kształtów,wyposażenie bardzo bogate w standardzie, dla leniuchów lub miastowych bardzo udana i mało awaryjna skrzynia automatyczna. Ogólnie same plusy ;) Mam na mysli moje odczucia :)

sąsiad ma accorda z 2005 w ON od nóweczki i prócz napraw bieżących nie zawiodła nigdy. Z chęcią bym ją odkupił ale niestety nie chce sprzedać :dribble:

Potwwierdzam, pytam sie czasami znajomego z serwisu specjalizujacego sie w autach Japońskich (nie ASO) jakiego Japończyka mam teraz kupić.....

odpowiedź: Hondę lub Toyotę........ ale mi sie nie podobają....... myślę o mondeo MK4 2.0 + oczyiscie LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

 

Hondę lub Toyotę........ ale mi sie nie podobają....... myślę o mondeo MK4 2.0 + oczyiscie LPG

 

Toyota też juz z D4D z DPF nie jest taka bezawaryjna.

A mk4 to fakt ;)

Kozak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek85fcb

a w jakich miejscach CI gnije ?

progi, lewy blotnik, lekko ranty drzwi, przed zimą dałem podwozie do zabezpieczenia antykorozyjnego, może to spowolni trochę proces. Ogólnie ruda to słaby punkt chyba wszystkich marek z Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek85fcb

To trzeba robić konserwę zaraz po wyjeździe po fabryki i przed zimą, to po co wydawałbym tyle kasy na auto z salonu skoro musze jeszcze je zabezpieczać dodatkowo ? Dla mnie to jest lekceważenie klienta i nie zdziwię się, jak marki japońskie znajdą się w odwrocie niedługo, a po drogach będą jeździły same vw i pochodne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...