Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podnoszenie Terrano


Gość o0owilkuo0o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam lift 8cm.

Przekładnie zamontowałem od t2, jest trochę dłuższa i nie trzeba przedłużać układu kierowniczego.

Drążki zmiany biegów na pewno trzeba przedłużyć, no i mocowania zderzaków przerobić.

chłodnice opuścić przynajmniej 5cm. 

mocowania progów i orurowania

może przewody hamulcowe i paliwowe ( ja wszystkie wymieniałem i nie pamiętam czy robiłem dłuższe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wywaliłem te springi od T2 bo na nich nie dość że nisko siedział to jedna strona bardziej.Miałem źle dospawany uchwyt łącznika stab i ten po tym był bardziej naciągnięty. Założyłem te co ktoś założył przede mną.One mają długość ok 38cm.Drut 15 mm ale widać ciut różnią się od siebie.Jedna cięta i ok 5mm mniejsza.Dałem podkładki stalowe 50mm i jest prawie ok.Myśle w takim razie o springah od LR Discovery.Od patrola nie pasują.Sprawdzałem.Jak bym miał kasę to bym Irony kupił i po problemie by było.Pozdrawiam

Edytowane przez Melmack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

No i wywaliłem te springi od T2 bo na nich nie dość że nisko siedział to jedna strona bardziej.Miałem źle dospawany uchwyt łącznika stab i ten po tym był bardziej naciągnięty. Założyłem te co ktoś założył przede mną.One mają długość ok 38cm.Drut 15 mm ale widać ciut różnią się od siebie.Jedna cięta i ok 5mm mniejsza.Dałem podkładki stalowe 50mm i jest prawie ok.Myśle w takim razie o springah od LR Discovery.Od patrola nie pasują.Sprawdzałem.Jak bym miał kasę to bym Irony kupił i po problemie by było.Pozdrawiam

Pomyśl jeszcze o dorobieniu (dłuższe springi tył) ich w firmie z tym związanej może taniej to wyjdzie niż dedykowany lift :):wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...