Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Stożkowy filtr powietrza 2.0 TD


PrimerkaTD

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ze sa sportowe filtry do benzynek a czy w naszych diselkach tez montują takie wynalazki, jeżeli tak to czy podnosi to w jaki kolwiek sposób moment obrotowy czy cokolwiek co mogłoby podnieść osiągi naszych traktorkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku to podniesie ci basy pod maską :D :D

Chcesz podnieść osiągi muła to poczytaj ostatni temat z faq , a o stożku zapomnij Pamiętaj że TD to ne bolid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i nic to nie dało po za tym że strasznie silnik dudnił. Pojeździłem tak 2 miesiące i wywaliłem to bo mnie mało coś nie trafiło, tak było głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystkie burki w okolicy za tobą szczekały :devil: :devil:

Słyszałem taki stożek w P10 z CD20 To powiem że władimirec przy odpalaniu ciszej pracuje :D

Nie wiem jak ty i sąsiedzi wytrzymali te 2 miesiące. Nie było meldunków za zakłócanie ciszy nocnej :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To jak, stosowal ktos sportowy filtr? nie spozek. Sa drogie ale pytanie czy sie oplaca? Mozna je podobno czyscic czy tam prac, wiec na 1k km sie nie skonczy filtr :)



zero odzewu :/ zawiodlem sie na Was troche koledzy :P

Wlasnie kupilem filtr BMC, podobno jedne z najlepszych :)

http://www.jtng.pl/pokaz_produkt.php?idprod=967

 

Jak otrzymam przesylke i zamontuje to napisze co zaobserwowalem, mam nadzieje, ze dzwiek silnika sie nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry stożkowe w dieslach nic nie dają. W sieci jakiś tam tuner robił wykresy w TDI. Zero różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baciarek

czytaj ze zrozumieniem :)

 

Zalozylem dzis ten wklad BMC, zauwazylem troszke bardziej elastyczny silnik przy niskich obrotach. Dzwiek silnika sie nie zmienil :) Ogolnie jak otworzylem filtr to jest przeswit przez niego, wiec z pewnoscia musi dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...