Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] GA16DE- Rolka napinająca pasek sprężarki klimy


wojtek2812

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Po ostatniej wizycie w kanale stwierdziłem luz na w/w rolce. Da radę wymienić w niej samo łożysko, jeśli tak to co w niej siedzi- czy do wymiany cała rolka? Cena za rolke Ina to ok 140-200zł więc dobrze byłoby zregenerować. Oczywiście w miare możliwości. Lubie podchodzić do tematu przygotowany dlatego zamiast rozgrzebywać pytam-może ktoś już to robił. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiekg89

Czołem. Po ostatniej wizycie w kanale stwierdziłem luz na w/w rolce. Da radę wymienić w niej samo łożysko, jeśli tak to co w niej siedzi- czy do wymiany cała rolka? Cena za rolke Ina to ok 140-200zł więc dobrze byłoby zregenerować. Oczywiście w miare możliwości. Lubie podchodzić do tematu przygotowany dlatego zamiast rozgrzebywać pytam-może ktoś już to robił. Pozdrawiam

 

Witam,

 

Wymieniałem łożysko wyżej wymienionej rolki. Koszt łożyska, około 10-15 zł. Wprasowanie maiłem za free, kolega ojca ma prasę. Operacja z dojazdem do sklepu, wprasowaniem i ponownym montażem zajęła mi pół dnia.

Pamiętaj, aby dokładnie spisać oznaczenia z łożyska, bądź zabierz całość ze sobą do sklepu.

Nie kupuj tych tanich łożysk za 5-8 zł, bo za pół roku znów będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś nietypowe łożysko czy raczej nie powinno być problemu z dostępnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiekg89

To jest jakieś nietypowe łożysko czy raczej nie powinno być problemu z dostępnością?

 

Nie będziesz miał problemów z dostępnością. No chyba że w spożywczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo to japoniec, czasem zdarzają sie egzotyczne części, np chciałem kupić dobre łożyska zwrotnic i dobry uszczelniacz do tego bo zestaw kanaco stuka po roku.Uszczelniacza nie mogłem dostać po wymiarach nigdzie. Okazało się że ten sam jest na wałku rozrządu i w sklepie motoryzacyjnym kupiłem po prostu uszczelniacz na wałek rozrządu :] Temat uważam za wyczerpany, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...