Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony zimowe do Terrano II 2,7 TDi


ToleDo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja powiem jak było. Pojechaliśmy na trzy auta. wszyscy nowe oponki. Ja teoretycznie najsłabszym, terrano, opona BFG AT. Mój brat y 60, nowe BFG MT. No i kolega Y61 nowe SIMEXY. Mój brat zaklinował się w rzecce jak piwerszy. Kolega na simexach utonoł w bagnie jak jechał po mojego brata, a ja utonołem na samym końcu. Generalnie to oni mieli teoretycznie lepsze opony i podniesione auta a moja nie podniesiona fura wcale im nie odstępowała.

https://www.facebook...&type=1

Kilka zdjęć jakby ktoś chciał obejrzeć.

 

na bogato... burżuj :)

No burżuj;) Gość pojechał dwa razy w teren i zwariował. Miał długiego y60. Szybko sprzedał, kupił y61 i własnie jesteśmy w trakcie modyfikacji. Narazie dwa cale w góre, opony 35 cali, snorkel, buda idzie dwa cale, wyciągarka właśnie przyszła i jeszcze na zderzaki czeka. Razem myśle, że to wszystko z 25 tys. No ala jak ma chłop kasę to sie bawi.

Edytowane przez krzys1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RoboTerrano

he he a JA swoim Tyranem na lysych dalej zajechalem niz vitara na simexach..tzn to bylo na zwirze ok40cm simexy odrazu sie zakopaly a JA jechalem dalej:)

Edytowane przez RoboTerrano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj udało mi się zaliczyć śliczne 180 stopni z 4x4. Na szczęście na pustej górskiej drodze i w śnieg a nie do rowu. Generalnie wyleciał przód z lodowych kolein, potem wyskoczył tył w drugą stronę i już nic nie dało się zrobić.

Także : cza uważać :(

Edytowane przez Jesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo w 4x4 to auto raczej podsterowne się robi... bączka wykrecić... to już wyczyn :) łatwiej wypaść z zakrętu do rowu np...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lekkim łuku, na małej prędkości(2 bieg) wyrzuciło mnie z lodowych kolein przodem w lewo, tył wyjechał z kolein w prawo i obróciło mnie w stronę zewnętrza łuku. Ale droga była mocno zalodzona. No i jednak moje Long Traile to nie zimówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja kolego bardzo chwlę sobie takie oponki , http://allegro.pl/cooper-discoverer-m-s-zima-235-70-16-235-70-r16-i3624537950.html

co prawda nie urzywałem ich w t2 tylko w jeep xj, wj i naprawde super robiły ,żadko włączałem 4x4 jak była jazda po ulicy ,śnieg błoto zmarznięty śnieg

gdybym miał kupić zime to takie bym wzioł jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda po śniegu jeszcze nimi nie jeździłem ale zakupiłem niedawno nówki Lassa http://www.lassa.com.pl/index.php?go=produkty_3_1  i po przesiadce z pirelli scorpiona str jestem mile zaskoczony , tym bardziej że zapłaciłem po 310zł za sztukę i to jeszcze z FV ;)  Opony kupiłem za namową znajomego który 2 lata już na nich jeździ i oczywiście użytkuje je również w zimie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to w końcu 

 

Witam kolegów. A czy ktoś może testował w zimie na czarnym jakieś MT?

to w końcu w zimie czy na czarnym? :whistle:

własnie bede testował pod koniec zimy lub z początkiem wiosny się wypowiem jak przeżyje testy :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na etapie zakupu opon do terrano. Opony na cały rok, bez jeżdżenia w ekstremalnym terenie. Po ostatnich doświadczeniach z oponami AT zimą wybieram typowe zimówki z takim bieżnikiem żeby poradził sobie w lekkim terenie.

Wybieram pomiędzy:

Cooper Discoverer M+S

Dunlop Grandtrek SJ6

Dodatkowo rozważam jedne opony AT, które podobno bardzo dobrze sprawują się w śniegu,  Yokohama Geolandar AT-S

Na razie czekam na wycenę od oponiarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...