Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kłopoty z immo


Gość kraqsek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od pewnego czasu mam kłopoty immobilizerem. Na początku nie mołgem otworzyć (zakmnąć) drzwi pilotem. Wymieniłem baterie a problem pozostał. Otwieranie działa tylko przy uzyciu kluczyka.

 

Później w czasie jazdy zaczął mrugać awaryjnymi. Pomysłem że immo siadł ale tu niespodzianka. Po odłączeniu immo samochód zapala i jeździ normalnie :)

 

Panowie... gdzie szukać problemu? Jest jakiś przekaźnik odpowiedzialny za załącznie immo?

 

Dodam że mam centralke 5WK4-864 a kluczyki mam 5WK4-600. Nie mam pojecia dlaczego poprzedni właściciel coś namieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma wspulnego immobilaizer z pilotem ?

i co odpiołes ze mowisz ze bez immo ci zapala ?

opisz to , zdiecie jak co jakies wzuc cos odpioł itd bo mi sie cos w twoim poscie niezgadza

 

Myślałem że muszą być te same numery :) centralki i pilota.

Wypiąłem centralkę immo która znajduje się koło kolumny kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilota idzie zaprogramowac od innego terrano robiac odpowiednia sekwencje kluczykiem w stacyjce

a jesli masz wypiete immo z pod kolumny kierowniczej to moze ktos juz tam grzebał i zdezaktywował immo

 

Sekwencje kluczykiem już robiłem i nic nie dało.

Czytałem troche o immo i wywnioskowałem że dezaktywacja nie jest taka łatwa. Wkońcu to ma chronić samochód przed złodziejami. W niektórych przypadkach jest konieczność ingerencji w kompa i to dość mocno.

 

Mi akurat immo nie jest potrzebne. Zależy mi tylko na zamykaniu i otwieraniu drzwi z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja nie miałem ochoty za każdym razem machac blaszka od immo żeby odpalić terano. pojechałem do autoelektryka. za 120 zł zdjął mi immo, odłączyl alarm (tez mnie wkurzal :)) i za dodatkowe 50 zl mam nowy kluczyk z pilotem w sensie. i teraz mam swiety spokoj, otwieram i zamykam z kluczyka i zapalam od razu bez zadnego machania blaszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...