Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera p11


cat030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam takie pytanie:

 

Ostatino miałem wypadek nissankie, efekt to wystrzelone poduszki powietrzne i uszkodzony wachacz, z resztą pozornie ok. Pytanie rozchodzi się o immobiliser - przełączam kluczyk na rozruch, zapalają się kontrolki ale ogólnie nie mogę go wyłączyć (zawsze klikało się guzik na pilocie otwarcia drzwi i immo się wyłączało) przez co nie mogę uruchomić silnika, jak mogę to obejść aby działało, co sprawdzić, gdzie szukać?

 

Proszę o odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wystrzale poduszek w module immobilaisera koduje sie tzw crash system, tzn. odcięcie zapłonu, można próbować odpiąć włącznik poduch jest w tunelu między siedzeniami z przodu, ale bez komputera raczej się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulamnu działu:

Zakładając nowy temat przed jego treścią otaguj model np. [P10], [W10], [P11], [WP11], [P11.144], [WP11.144]. Następnie nadaj mu taki tytuł (używaj także opisu), żeby nikt nie miał wątpliwości o czym piszesz. Postaraj się zamieścić w nim jak najwięcej słów kluczowych opisujących Twój problem. Tematy nie spełniające tych zasad bedą usuwane.

Z tytułu nic nie wynika. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...