Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Primera 1996/97 2.0TD - opinie


byczynho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś nabyłem w/w autko. Samochodzik wizualnie i technicznie w stanie BDB. Samochodzik ma przejechane 270 tysięcy. Jest to wersja GLX albo SLX (klimatyzacja, szyberdach, elektryczne lusterka, zamki itp.). Co możecie mi powiedzieć o tym aucie? Duży przebieg jak na ten rocznik? Pociesze się nim jeszcze trochę? Dodam, że kosztował mnie 4550zł.

Mam również kilka pytań. Od dwóch i pół roku posiadamy Nissana Almera - samochodzik pomimo wieku jest SUPER ! W almerze wspomaganie działa tak,ze można kręcić najmniejszym palce. Tutaj na wolnych obrotach działa dość ciężko. Tak ma być?

Czy ta wersja Primery posiada ABS?

Zauważyłem, że zepsute jest pokrętło od ustawienia strefy nawiewu. Kręci się ciężko, trochę w lewo i trochę w prawo, wieje głównie na nogi. Co może być nie tak i jak to naprawić? Próbowałem kręcić na siłę do momentu usłyszenia trzasku i dałem spokój.

Chyba wszystko o co chciałem zapytać. Jeśli czegoś zapomniałem zapytam później.

Czekam na odpowiedzi.

 

Ten mój panel wygląda podobnie, tylko ja mam regulacje nawiewu po lewej stronie a regulacje stref czy jak to się tam nazywa po prawej stronie.

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/66/36/26/2966362692

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany przebieg nie jest wysoki ( auto ma 16 lat ) jak na diesla , zakladając ,że jest autentyczny. Nie piszesz nic o pochodzeniu auta ( PL czy zza Odry ). Dodam , że silnik nie jest demonem predkości , ale jest tolerancyjny w zakresie jakości naszego ON. Jeżeli wspomaganie działa ciężko to może na poczatek sprawdź poziom oleju w zbiorniczku. Na temat ABS-u Ci nie odpowiem , bo mam P11.144. Sylvester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od nowości u jednego właściciela, stoi jeszcze na czarnych rejestracjach. Pośrednik powiedział, że właściciel dbał o auto lepiej niż o żonę. Auto od nowości w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po przekręceniu kluczyka w stacyjce w prawym górnym rogu zapala ci się pomarańczowa kontrolka ABS i zaraz gaśnie i pod maska masz coś takiego jak w czerwonym kółku, to masz ABS.

post-63164-0-81217900-1360174318_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zepsute jest pokrętło od ustawienia strefy nawiewu. Kręci się ciężko, trochę w lewo i trochę w prawo, wieje głównie na nogi. Co może być nie tak i jak to naprawić? Próbowałem kręcić na siłę do momentu usłyszenia trzasku i dałem spokój.

A co z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...