Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spuszczenie paliwa


macki83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Jak najszybciej i mało inwazyjnie spuścić paliwo z baku.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz próbowałem spuścić koledze z pełnego baku w moim traktorku i powiem że lipa :(

Rozbierałem kiedyś zbiornik i na końcu rury jest blaszka ,która pod wpływem tankowania sie otwiera.

I mało możliwe żeby spuścić paliwo.

Może ktoś ma dobry sposób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kanapą masz pływak tamtędy możesz dostać sie do paliwka i go wypompować a tak z zewnątrz to możesz podłączyć się do powrotu pompy i odpalić autko i bedzie paliwko tamtędy leciało az do pustego baku tylko nierób tak jak sie machłeś i zalałeś wachę zamiast ON bo pozaciera ie wszystko w pizdu. :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie tu chodzi o co innego:):). Bo planuję wypady do obwodu. Zobaczę z tym pływakiem.

A czy orientujecię się ile na maxa wejdzie do zbiornika

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60l,tak jest w mojej ,jeszcze nie zalewałeś do pełna :whistle: to faktycznie już czas :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcę pojechać sobie. Tak jak wyliczyłem to za 190 zeta mam pełen bak :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko brac,i jeszcze w karnister jakiś,powinni przymknąć oko,ja mieszkam po drugiej stronie kraju a w czechach mają jak u nas a przesto mam lpg :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shadow522

W wiekszości samochodów da się przez wlew paliwa tylko trzeba mieć elastyczny wąż najlepiej taki gumowy jak do kuchenki gazowej były stosowane, teraz są mniej sztywne te nowe, kupić pompkę na jakimś szrocie od samochodu taka okrągła podłużna podłączyć do akumulatora lub stary dobry zasilacz od komp, sprawdz które przewody dają napięcie 5V i do tych podłącz pompkę. Najlepsze do takich rzeczy są passaty tam byle jaki wąż włożysz bo nie ma takich zakrętów we wlewie, ale troche techniki i w japońcu włożysz, tzreba pokręcić wężem i wskoczy do środka, później dmuchnij jak zabulgocze to doszedłeś do paliwa podłącz pompkę i leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Teraz mam inne pytanko. Ponieważ byłem już dwa razy u ruskich i za każdym razem wlałem 55 l do zbiornika (komp. pokazywał że mam ok 50 km) tak więc fabrycznie się zgadza 60l. Tankując stałem na podjeździe (takie drewniane kołki mają na stacjach), po odbiciu przez pistolet odgiąłem blaszkę i chciałem zalać jeszcze więcej ale weszło tylko może z 2 l.  Czy jest jakiś sposób inny, żeby weszło więcej? Bo w Passacie u kumpla odpowietrzenie jest tak, że po odbiciu może wlać jeszcze z 25l. Może w P11 jakoś trzeba inaczej najechać na kołek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...