Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A34] Instalacja LPG w Maximie


Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup A34 (rocznik 2004). Silnik jak wiecie to VQ35DE. Warunkiem zakupu tego auta jest natychmiastowe zainstalowanie LPG. Poczytałem trochę na różnych forach o instalacjach LPG w tych silnikach i w sumie dowiedziałem się że dają radę ale musi być dobra instalacja zainstalowana u fachowców z prawdziwego zdarzenia.

Mam jednak pytanie: czy ktoś na tym forum ma A34 w gazie? Proszę podzielić się informacją jaka to instalacja, jak z awaryjnością i ile ma zrobionych km. Czytałem że zdarzają się chocki z LPG w Murano z uwagi na katalizatory, jak to wygląda w Maximie A34?

Gaziarz proponuje mi Staga lub AGIS (który poleca, tańszy a szybszy), co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rocznik gada już z OBD, podpytaj o OPTIMĘ na BARAKUDACH albo TECH-a, AGISA bym odpuścił, jaki STAG?? i reszta elementów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300 Premium. Interesuje mnie ten Agis, podobno jest to szybsza jednostka od Staga. Goście kładą to np. do Cayenne i Type-R. Zastanawia mnie tylko że jest znacznie tańszy od Staga. Tańsze i lepsze, to się rzadko zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakoś AGIS mi osobiście nie leży :D ale to może być subiektywne odczucie, znacznie szybszy od STAG-a?? w jakim kontekście ?? pomyśl o tym co napisałem wyżej, tylko jak to bywa, montuje się to co monter zakłada :D :D

 

niech zrobią CI specyfikację z elementami , wtedy można rozmawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość armadamusic

Witam, ja 2 miechy temu zainstalowałem do swojej maxi z 2004 roku instalacje LPG Stag 300, reduktor KME Gold, listwa AC W01 BCF. Szwagier ma tą instalacje 4 lata, autko chodzi idealnie, przy dużym zapasie mocy, nie odczuwa się spadku. W trasie do 100 km/h zszedłem do 10 litrów/100km. Po mieście przy normalnej/dynamicznej jeździe nie pali więcej niż 15 l/100. Niema co przepacać za Bóg wie jakie instalacje z niby ''najwyższej półki''. Polecam, koszt w zależności od regionu 3200-3800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...