Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie jakie amortyzatory do Terrano 2 2.7 tdi


siara74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jakie amortyzatory polecacie do terrano 2 2.7 tdi ,w moim trochę huśta i 2 razy dobił na dużych poprzecznych nierównościach , muszę też odrobinę podnieść przód na drążkach -śruby podkręcicc na drążkach bo przód jest niżej niż tył -śruby mam dokręcone na maxa więc trzeba będzie przestawić mocowania , może ktoś ma rysunek i lub opis jak t zrobić ,i o ile zębów przestawić żeby unieść auto o około 30-40 mm

z góry dzięki za podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

generalnie to byś poczytał trochę bo wszystko gdzieś kiedyś było, jeździłeś wcześniej tego typu samochodami bo może ci się tylko wydaje że buja ... to nie osobówka, dobijanie to koniecznie kwestia amortyzatorów, raczej drążki o których piszesz

jakiego rodzaju odpowiedzi oczekujesz odnośnie amortyzatorów ? mamy ci firmę / nazwę producenta podać ? nie ma jak zawsze jedności ze tylko to jest dobre, omijasz to co ogólnie jest znane jako byle co. Chyba ze coś planujesz i chcesz dłuższe ?

tak w skrócie

przestawienie drążków to musisz poprzeczkę z ramy wyciągnąć żeby to zrobić bo drążki po dobroci nie wyjdą z wahaczy, przestaw o tyle żeby złapać śrubami, ale to nie jest tak że sobie podkręcasz drążki i koniec roboty.

to co mówisz świadczy o tym że drążki już umierają.

 

w dziale terrano są podpięte serwisówki zajrzyj co jak wygląda,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzatory mają być sprawne.

 

Jak są sprawne to nie buja... zbytnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wlasnie odnośnie amorow planuje kupić na przód tylko nie wiem jakie czy gazowe czy olejowe czy olejowe-gazowe jakie były by najlepsze i dobrze tłumy granie itp itd.. z góry dziękuję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...