Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Konsola dachowa - kieszeń dachowa na radio


hugh_h
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrażenie że kiedyś widziałem ... czy w terrano 1 występowało coś takiego jak kieszeń na radio / cb radio mocowana na dachu ? chętnie bym sie o coś takiego wzbogacił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wiem ale wymyśliłem sobie na górze i mam wrażenie ze kiedyś widziałem, łatwiej by było doczepić oryginalną niż robić nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie było w tyraczkach jakiejś serii limitowanej w której na górze w takiej kieszeni był klinometr?

 

tak jak w patrolach był montowany... gdzieś mi świta taki obrazek...

 

gwoli scisłości to o jedynce mówię... w r20 były takie "voyage" i miały klinometr kosmiczny w desce... jakby ktoś miał na zbyciu to takie ufo kupię... :)

 

ale TI chyba był w wersji z kieszenią na górze...

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam wrażenie że kiedyś widziałem ... czy w terrano 1 występowało coś takiego jak kieszeń na radio / cb radio mocowana na dachu ? chętnie bym sie o coś takiego wzbogacił

 

Nie pisz publicznie, że się chcesz wzbogacić bo Rostowski obserwuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ... chciałem ponieść koszty zakupu, montażu oraz użytkowania, co między innym spowoduje dodatkowe wpływy do budżetu z tytułu akcyzy na paliwie w związku z większą masą pojazdu doposażonego o półkę dachowa na cb będzie większe spalanie, oraz przez dodatkowe opory spowodowane powierzchnią czołową anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moment zlecą te trzy miesiące, warto wiedzieć :)

no nie świruj ,że tak V6 utopiłeś (w avatarze)

 

a ten plastik...ekstra, tylko jak to się musi grzać pod dachem w upały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc to się przyglądałem na sufit i nie wiedzę tam miejsca na to ... no ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hugh,..."przetłumacz" cenę lepiej bo jeśli to naprawdę 370...+cło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale nie barackuów tylko tych kangurów chyba, są za drogie trochę co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z laminatu? wzór już mamy, bo chyba nie chcesz tym razem dachu kupować :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie :)

oni napisali że to blacha i sklejka i tak można boki ze sklejki a dół dogiąć z blachy, szybciej niż laminat, ewentualnie model z drewna i na termoformierkę z abs np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, że wanny z "tworzywa" mają pod spodem płytę OSB lub sklejkę właśnie zatopioną i do tego się stelaż, nogi przykręca? i jakie to sztywne jest...a tutaj naprężeń prawie żadnych, tylko wilgoć , no i jak to zamocować?

 

...czym ja się podniecam, poszedłem do garażu wymierzyć, a tam........SZYBERDACH

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha taki fail trochę :)

a krótki taki panel na samo radio sie nie zmieści ?

 

to chyba jest robiona na płycie MDF nie OSB,

i chyba tak najłatwiej - troche mdf i szpachlówki jak coś trzeba będzie zaokrąglić i to obłożyć skajem i powinno być ładnie.

 

jak to jak mocować, na dachy sa wzmocnienia i do niech trzeba się przykręcić

 

tu jest widok bez tapicerki http://hcd-customdevices.pl/jalbum/Pickup/interior/index.html

 

srodek%20008.jpg

 

w terrano pewnie to trochę inaczej wygląda

 

przyznam się szczerze że ostatnio jakoś mi się trochę to odwidziało bo dostęp do radia wcale nie wydaje się być za wygodny, wyjdzie tak że nie za bardzo będzie widać co jest na panelu, no nic ale można popróbować,

 

pytanie teraz czy ktoś widział jakieś sensowne lampki wewnętrzne które można by zabudować w tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czym ja się podniecam, poszedłem do garażu wymierzyć, a tam........SZYBERDACH

hehehe wiesz co lemmy zawsze można zaspawać :P

dla chcącego nic trudnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."a krótki taki panel na samo radio sie nie zmieści ?"

-myślałem o takim krótkim już dawno temu i to nawet nie pod kątem CB, pod podłokietnikiem mam włączniki halogenów, kiedy dojdą jeszcze te dachowe...po prostu strasznie niewygodnie się je włącza, u góry było by znacznie lepiej i bezpieczniej, no i wygląd jak w śmigłowcu + oświetlenie przedniej części kabiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś pontiaka transpotra 3,8l v8 i miał taki za***isty panel jak w samolocie, może z niego idzie to dopasować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał CHEVY-VAN-a 5,7 i tam też tak było, całe sterowanie "interior switch" w zasięgu kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wsiądźcie do auta i zobaczcie gdzie wam wychodzi panel od radia i czy to ma sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tego nie potrzebuje bo mam szyber dach :P za dużo roboty by było. 

tylko mówię jak chcesz to sobie możesz kombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...