Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Konsola dachowa - kieszeń dachowa na radio


hugh_h
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ma sens, bo u mnie np. przy biegach nieparzystych ciężko jest pasażerowi, i mnie właśc. też sterować radiem, a co dopiero CB które było by jeszcze niżej, grunt że popielniczka jest w miarę dostępna i jej bym nie windował pod dach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w planach dodatkowe wskaźniki i próbuje wygenerować miejsce na nie, w sensie radio by poszło na sufit a wskaźniki w panel środkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może się grzać zanadto..

 

jeszcze termometr zewn.- wewn. (taki gadżet z Lidl-a chyba, ale działa) i też bym go gdzieś na dole upchnął bo na słońcu to sensu nie ma, może ten śmietnik pod radiem zlikwiduję

 

5327bb776255bc4am.jpg

 

4f57312a196a4552m.jpg

 

bb74fbdb8c463dd3m.jpg

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo widzisz ja przy lusterku mam lampkę, taką na lewa i prawą stronę z dwoma włącznikami której bym nie chciał tracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie żeby chociaż tę krótką wersję na samo radio zawiesić to bez demontażu lusterka nie da rady, ...są takie małe przenośne CB z funkcją krótkofalówki ale małej mocy...aha jeszcze kamera by się przydała w tym miejscu, Ty chyba masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerkę czasem mam czasem nie ... przyssawkuje ją jak trzeba

kamerę to bym chciał docelowo taką co by była oddzielna z monitorem,

ale ostatnio namierzyłem gpsa z kamerą,

ewentualnie myślę nad zamontowaniem tableta i kamerki usb + odbiornika gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no normalnie Nobel za ten pomysł z przyssawką, znalazłem na alle... takie mega przyssawki i myślę żeby na nich CB do szyby przymocować, ze 2 szt. wystarczą i są łatwe w montażu

 

http://allegro.pl/przetykacz-przepychacz-wc-zlewu-udrazniacz-do-rur-i3125769618.html

 

co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że dość wszechstronne zastosowanie będzie,

ja mam tylną szybę pionowo 2 takie na tym kładę deskę i mam półkę na zestaw audio z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ Wy macie centra sterowania, jak w sokole milenium Hana Solo... :)

 

ja z dodatków wrzuciłem sobie dwa włączniki kołyskowe, w miejsca zaślepione przy ręcznym... nie podpiąłem tego nigdy... jeden miał być do halogenów z bull bara, drugi do halogenów "na około"... tych nawet nie kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na dachu można to przymocować i chorągiewkę z piratem jakąś, albo do błotników i obrysówki jak w ZiŁ-ach czy też lusterka do campingu...no moc mają ogromną, jak przyssałem jedną to podciśnienie zaczęło mi przednią szybę prostować...tak że chyba ryzyko zbyt duże

 

podobno blacharkę w matizach tym naciągają

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe w Koreańczykach jest to możliwe bo mają tak miękkie blachy że przesada,

ale przyssawki pierwsza klasa :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

konsole dachową to już wiem jak zrobić,

ale teraz czekam na CIEPŁO bo muszę ściągnąć podsufitkę do wiercenia dachu na relingi, to akurat wykonam sobie otwory w poprzeczkach od środka kabiny żeby kieszeń przyczepić,

jeszcze pracuje nad kurnikiem na 5 zegarów VDO bo mnie trzema (ładowanie, olej-ciśnienie i olej-temp) uszczęśliwił kolega forumowy ale one będą nad panelem środkowym. jeszcze ma być egt i boost, lub cosinnego zamiast boosta

w moim deska rozdzielcza już ma bardziej finezyjny kształt więc mam z czym walczyć

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...