Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SR20DE gaśnie zaraz po odpaleniu...


Marek Drużyński
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jednak są zamienniki 096...   http://allegro.pl/nowy-przeplywomierz-nissan-almera-tino-primera-i3096339619.html    gość daje rok gwarancji...jak dziś zepsuje swoją do końca czyszczeniem ,to wezmę na próbę..co mi szkodzi jak nie będzie latać to oddam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i raczej wszystko jasne...mierzyłem przed czyszczeniem i po ,nie było różnicy .....na wolnych 1,38V (może byc)...ale 2,5tys 1,7V...na 3tys 1,8V dopiero...ciekawe bo myślałem że będzie na odwrót z moją przypadłością...że złe wskazania będą na wolnych a wyżej w miarę...a mi na wolnych gaśnie a wyżej bez zarzutu  zbiera się elegancko....no ale volt  nie kłamie...co sądzicie jeżdzić i czekać aż siądzie całkiem...bo w sumie to na gazowni nie zawsze zgaśnie na tych wolnych...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak bardzo Ci to przeszkadza, w sumie silnika tym nie zarżniesz. No najważniejsze że przyczynę już znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi latac z tego co gadalem z Dino pozamieniał wklady i wkomponowal termistor ,autko dale hulaj ,filtron tez  tak zrobił ,a przeczytaj o przepływce na forum  i wszystko bedzie  jasne ,lepiej dac 2stowy :thumbsup: niz 6setek :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zamiennikami to tez nie do końca jest tak hop-siup. Niby parametry się zgadzają, ale w praniu mogą wyjść kwiatki... Moim zdaniem lepiej poszukać używki niż kupować chińczyka.

Badając problem u siebie podmieniłem przepływkę z innej primy, ale objawy pozostały...

Edytowane przez VILQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego żeby wyeliminować ...raczej zdiagnozować czy to przepływka ...kolega polo33 z Kalisza  chce mi pomóc ,i wpadnie do mnie do Wrocławia niebawem i przełożymy i zobaczymy ....dam znać co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wymontuj "silnik krokowy", czarna bańka z prawej strony przepustnicy. Musisz go rozruszać. Po włączeniu zapłonu ma się wysuwać trzpień. Musi pracować. Miałem tak, że po odpaleniu momentalnie gasł. Jak go w momencie odpalenia przytrzymałem na gazie samochód nie gasł. Poza tym w czasie jazdy zachowywał się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...