Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie żarniki xenonowe do P11.144


Thomas007

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jakie żarniki polecacie bo rozpiętość cenowa na allegro powala od 15zł do 300zł. Czym się różnią lub na co zwracać uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena, jakość. Zawsze tak było i będzie. Od cholery podróbek jest, ważne żeby kupić oryginały i wymienić parami no chyba że chcesz żeby świeciły różnymi kolorami to wtedy nie ma znaczenia. Poczytaj zastanów się i kup tu masz troszkę od producenta. Dwie firmy philips, osram które moim zdaniem można brać pod uwagę. Rozpiętość cenowa spora, jakościowo również decyzja należy do Ciebie. W tematach podpiętych masz temat rzeka na sposoby poprawiania świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem TU i mogę na 100% powiedzieć że są oryginalne. Poniżej tej ceny nie warto patrzeć - chińskie podróbki bardzo niszczą reflektory. Na stronie aukcji masz tesz link do filmu jak odróżnić chińskiego Philipsa od prawdziwego. Można trafić i oryginały po 80 zł ale są to zaległe stany magazynowe którym kończy się gwarancja i mogą świecić o połowę słabiej.

LOTREBOR dobrze pisze, warto brać pod uwagę jedynie Philips i Osram. W ramach tych firm też są różne modele, ale już te podstawowe świecą super, jak dla mnie nie ma potrzeby inwestować w jakieś super nowoczesne po 300 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to na youtube znajdziesz film jak od różnić żarniki ori od chińskich. Po reszta firmy którą sprzedaje na alegro w cenie ok 150pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeden żarnik już pobłyskuje jak flash w radarach ITD więc zbliża się wymiana chociaż wydaje mi się że świeci mocno.

osram / philips górna półka cenowa z allegro, tam gdzie jest roczna gwarancja wystawiana na piśmie do zakupionych żarników. nie są tanie ale myślę że satysfakcja gwarantowana. jak wymienię to pewnie zobaczę różnice w świeceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem na vertexa za 35zł szt. i nawet daje rade nic nie mruga itp. ale pewnie przy orginalnych philipsach to sie chowaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philipsa, wcześniej miałem jakieś podróby- różnica kosmiczna, nie warto oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...