Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kilka Pytań - P11 lift kombi


alaniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna posiadam Nissana P11 po lifcie 1,8 z 2000 r i w związku z tym mam kilka pytań

 1 - czy boczki drzwi przednich ( lewe i prawe ) pasują od sedana lub HB ( chcę zamontować el. szyby w wersji skandynawskiej tego nie ma )

2 - analogicznie jak wyżej ale chodzi o zderzak tył ( pęknięty a naprawa kosztuje sporo )

3 - zauważyłem ( niedawno ) że kierownica jest przechylona lekko w lewo ( widać na obudowie odstaje prawie 1 cm ) co mogło sie skrzywić i jak to naprawić.

4 - czy są do kupienia radia z cd ( oryginalne ) do tego modelu czy były tylko z kasetami

 

Dziekuje za pomoc.

ps.

Potrzebuje też dobrego i taniego blacharza/ lakiernika ( drzwi troszeczkę sypia sią od dołu ( wewnątrz ) z okolic W-wy dodam że nie trzeba by było malować całych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.3 mam to samo, nie doszedłem do tego jak to naprawić i czym to jest spowodowane,

możliwe że przesunęło się na mocowaniu kolumny do ramy samochodu. u mnie nie powoduje to żadnych problemów ze skrecaniem i prowadzeniem i jest mało widoczne, trzeba się uważnie przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.3 mam to samo, nie doszedłem do tego jak to naprawić i czym to jest spowodowane,

możliwe że przesunęło się na mocowaniu kolumny do ramy samochodu. u mnie nie powoduje to żadnych problemów ze skrecaniem i prowadzeniem i jest mało widoczne, trzeba się uważnie przyjrzeć.

u mnie etz nie..ale dziwnie wyglada jak sie jedzie... staram sie nie wracać na to uwagi ale denerwuje ..:) wyglada jakbym krzywo siedział..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuscilem ostatnio kierownice troche i rowniez zauwazylem te przypadlosc. Kiera (obudowa) z lewej dotyka prawie plastiku a z prawej jest przestrzen kolo 1cm, moze troche wiecej. Wyglada to dziwnie, ale moze tak jest fabrycznie? Nie wydaje mi sie zeby cos moglo sie przesunac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy mechanik powiedział mi że mało prawdopodobne jest to żeby tak się przestawiło od wjechania w większą dziurę lub od dobijania do krawężnika. jedyne możliwość jaka mu się nasunęła to że auto było bite w prawy/lewy róg i od takiego uderzenia przesunęło się coś na kolumnie. ale ja mu mówię że autko nie wygląda na bite i pomysły się skończyły. przekładka z anglika to też nie jest bo ja mam "niemca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa. Nie jestem mechanikiem, ale wydaje mi sie ze trzeba by bylo uzyc duzej sily aby to przestawic. Do tego auto by w jakis sposob krzywo jechalo, zle hamowalo itp po takim incydencie. Tez mam "niemca" i na 99% nie bylo nawet po malej kolizji a co dopiero bite. Podwyzsze ponownie kolumne kierownicy i zobacze czy czasem ta regulacja nie idzie na ukos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...