Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Halogeny przeciwmgielne P11.144


tete

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy w halogenach przeciwmgłowych (przednich) w primerze p11.144 można wymienić sam zbity klosz/szybkę czy trzeba od razu wymienic cały działający halogen?

 

Pyt. nr 2 czy istnieje jakiś tutorial dla wymiany halogenu :) ?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly działający? :)Nie! Żarówkę możesz przełożyć i kupić nie działający- bez żarówki:).

Co do wymiany to bez odpięcia zdezaka- nie znam sposobu na wyjecie halogenu.:) tak że czeka Cię wydatek rzędu 150pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało bez zdejmowania zderzaka, ale ja miałem dostęp od reflektora, bo akurat miałem zdemontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało bez zdejmowania zderzaka. Trochę jest gimnastyki i odginania ale się da, od spodu.

Taki sam scenariusz miałem pękniętą szybę, do wymiany cały halogen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mi też się udało bez zdejmowania zderzaka. Trochę jest gimnastyki i odginania ale się da, od spodu.

Taki sam scenariusz miałem pękniętą szybę, do wymiany cały halogen.

 

A ja się zapytam o jakość uszczelnienia halogenu.

 

Czy tylko u mnie kostka i środek lampy są całe w wodzie? Przez to styki obudowy żarówki są całe zaśniedziałe, a odbłyśnik halogenu jest pomarszczony i żółty... Zastanawiam się nad rozklejeniem lampy, umyciem całości i pomalowaniem od nowa odbłyśnika jakimś chromo-podobnym sprejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...