Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie gaśnie światło w bagażniku


Grimm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Nie gaśnie światło w bagażniku.

Przewody na zewnątrz, między budą a klapą OK (wymienione)

Krańcówka przy zamku, OK (brak przejścia przy zamknięciu zamka)

Gdzie szukać przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że masz którekolwiek drzwi otwarte lub maskę i będzie Ci się świecić. Zrób tak - otwórz tylną szybę, pozamykaj drzwi, odchyl oparcie tylnej kanapy i zobacz czy się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem za pierwszym razem. Otworzyłem okno, uchyliłem kanapę, zamknąłem auto i niestety ciągle światło się świeciło :thumbsdown:

Chyba będzie bagażnik bez światła, bo nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny, a nie chce pruć kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna według Service Manuala to to światełko powinno się zapalać tylko i wyłącznie po otwarciu klapy bagażnika.

W sobotę lub niedzielę będzie spot. Podjedź na niego. Co kilka głów to nie jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam jeszcze połączenia kabli w samej klapie, ale kurde mol, skoro przy kostce zaraz od krańcówki przy zamku jest brak przejścia przy zwarciu krańcówki. To tam może być jeszcze jakieś połączenie ? Może  jest jakaś kostka z której któreś światło bierze mase i zrobiło się zwarcie. Nie mam manuala od połączeń kabli w klapie od sedana aby to sprawdzić.

Co do spotu to z chęcią, ale cierpię na chroniczny brak czasu a dodatkowo ruszam z remontem jak to polak w sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest ono wygaszane tak jak to na podsufitce? Teraz strzelam, bo nie mam pojęcia co się dzieje dopóki nie pomacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...