Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kornacki w tvn turbo


litwin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chwalił terrana , i gdyby montażysta butli (właściciel pewnie też) , to wpakowałby jakąś małą i główna wada by odpadła ;)  Do wpadki zaliczyłbym też brak cofnięcia auta po przejściu na tylko tylny napęd .  Jednak słowami  " jestem zaskoczony że za taką małą kasę można mieć takie auto" czy coś w tym stylu  bankowo spowodował zwiększenie odsłon nissanów na allegro :)

 

PS: gość z serwisu powiedział że trzeba wpakować kilka tysięcy aby można było nim bezpiecznie jeździć ... pewnie chodziło mu o serwis autoryzowany i części z Japonii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby ten top gear taki zajebiaszczy i mądry a jak trzech wielkich dymało przez boliwię czy inną dżunglę terenówkami... co to Jeremy kupił rendża klasika, Hammond kruzera a May sauraia?

 

i te spece śmiały się ze mayowego suzuka twierdząc że napęd mu działa tylko na 3 koła... bo jedno się nie kręciło... na błocie...

 

czyli że też zielonego pojęcia o działaniu napędu nie mieli... zwłaszcza że wolny dyfer z przodu miała cała trójka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawdzie to nawet uwagi nie zwróciłem na to a sam odcinek był chyba najlepszy z dotychczasowych edycji specjalnych: taka jest formuła tego programu że ktoś zawsze( prawie zawsze) musi wygrać a inny ma być fajtłapą, chodzi o wzbudzenie Twoich emocji "...kiedy temu cwaniaczkowi w końcu któryś wygarnie"...nigdy, bo tego nie ma w scenariuszu, grunt że nieświadomy obejrzałeś reklamy... :huh:

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamy? że niby rendża i tujoty?...

 

bo w sumie to jak dla mnie to obronną ręką wyszedł z tego ten samurai...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe, to nie jesteś na bieżąco, jaka sieć ma najwięcej klientów, w czym prać , gdzie najtańsze ketchupy  :whistle: ,no normalnie grasz nie fair, jak można oglądać program pomijając reklamy, to jak wydłubywanie rodzynek z ciasta... :yellowcard1:    :D  :D  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do terrano to nie utkwilo mi w pamieci nic szczegolnego ale przy prezenta ji grand vitary powiedzial, ze posiada blokady mostow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w terrano II nie zakładaj okularów przeciw słonku,opuść przeciwsłoneczną wszystko jest opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...