Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11, pytania odnośnie zakupu (ogólne) 2.0


Gość p_rafal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Mam nadzieję, że dobry dział, nie znalazłem tematu takiego.

Szukam Primery z roku przynajmniej 2000. Silnik 2000. Najlepiej Hb, ewentualnie sedan.

Oglądałem dzisiaj taki samochód:

 

W środku wg mnie ładnie, fajny stan. Byłem tam, żeby poznać nieco teren :D

Tył wygląda ok, nie ruszany.

Aleee, na moje niefachowe oko robiony był przód (nie wymagam od 10 letniego samochodu żeby nie był puknięty, bo raczej będzie). I pytanie: Jaki kolor powinny mieć belki te do których przykręca się zderzak i chłodnicę? Górna z tego co pamiętam była czarna, dolna czerwona - myślę sobie - malowana podkładem. Zdaje się, że powinna być w kolorze nadwozia, prawda?

Pozdrawiam!  :whistle:

 

EDIT: Nadkola przód nierówne, nie "zgrywają" się z drzwiami przetłoczenia + w okolicach podszybia nierówno siedzą. Zderzak lekko klapnięty. WIdać, że ściągane, ale pytam przede wszystkim o kolor belek.

Na co patrzeć od spodu? Podłużnice? Jaki kolor powinny mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

trochę słabo szukałeś - jest taki dział :)

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/86795-chcesz-kupi%C4%87-primer%C4%99-p10-p11-p12-zapytaj-tu-i-tylko-tutaj/

ale mod pewnie przeniesie.

 

Co do tego auta - belki zdecydowanie powinny być w kolorze nadwozia. Poza tym drogi. Takie auto 1.8 2000 można spokojnie znaleźć za 8-9000, a nawet w tej cenie może się uda 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...