Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wtryski


haczepsu

Rekomendowane odpowiedzi

2,4 benz. czy ktoś zna może sposób jak sprawdzić wtryski w benzynie czy dzialają i czy dają odpowiednią dawkę benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykręcasz wtryski i sprawdzasz czy leją czy dają mgiełkę

a czy odpowiednią dawkę dają to nie wiem jak sprawdzić, powiedz może jakie masz objawy. i co się dzieje to wszyscy razem pomyślimy nad przyczyną :P

wiesz co, co dwie głowy to nie jedna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto przerywa na wysokich obrotach a wczasie jazdy na wyzszych obrotach zaczyna szarpać i przerywa jak raz wlalem sts czarny do czyszenia wtryskow to jakiś czas nie przerywał ale jak zatankowałem na nowo to spowrotem szarpie mam lpg i na gazie nie przerywa ale mam wrazenie ze w czasie jazdy nawet na gazie tak minimalnie silnik pszerywa wiem ze niejestem od osobniony z tym problemem ale jakoś nikt nie ma patentu na te objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja bym wykręcił listwę wtryskową i zobaczył czy nie leją te wtryski :P jak któryś leje to do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek, proponuję zakręcić butlę i pojeździć na PB aby sprawdzić czy nadal występuje, bo ten Twój opis jakiś taki niepełny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankuje na BP nawet lałem 98 oktan , na samej benzynie właściwie powyzej 80 h nie idzie jechać , sprawdzę te wtryski i zobaczę czy to coś pokaze i dam znać no chyba ze ktoś ma jeszcze jakieś inne podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...