Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kapcie do Primerki


byczynho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądają spoko, mogą pasować do primery. Nakleisz sobie na środku ładne znaczki  :nissan2:  i będzie git. Tylko opony łachy, nowe najtaniej znajdziesz na oponeo.pl (ja tu kupowałem, można polecić).

Edytowane przez nrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli potrzebujesz felg to spoko, jeśli chodzi o opony to i tak do wywalenia. Lepiej chyba dołożyć drugie tyle i kupić nowiutkie kapcie na pare lat, takie moje zdanie. Zrobisz jak uważasz ale na takich zdartych i pewnie leciwych gumach to raczej strach latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli potrzebujesz felg to spoko, jeśli chodzi o opony to i tak do wywalenia. Lepiej chyba dołożyć drugie tyle i kupić nowiutkie kapcie na pare lat, takie moje zdanie. Zrobisz jak uważasz ale na takich zdartych i pewnie leciwych gumach to raczej strach latać.

 

też tak uważam, wyższą półkę można znaleźć już za 280 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio to ni ebędzie dobrze,

dobrze nie będzie tanio,

Niestety coś za coś, możesz się pomęczyć jak weźmiesz te które podałeś w linku przynajmniej rozłożysz w czasie a potem dokupisz kapcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak maiłem do tej pory używane opony, zawsze coś było nie tak, przy 140 trzęsło całym autem tak jakby miał się rozlecieć, myślałem że to felgi, okazało się że po założeniu nowych opon już nie trzęsie ostatnio sprawdzałem to przy 190 km/h nic nie trzęsło. Nieba a ziemia w prowadzeniu auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić nowe opony 15 a na razie póki nie odłożysz kasy - zainwestuj w stalowe felgi 15, tu masz komplet za 160

http://allegro.pl/felgi-nissan-primera-6jx15-4x114-3-et45-okazja-i3186624885.html

 

dodatkowo takie kapcie

http://www.oponeo.pl/dane-opony/goodyear-duragrip-195-65-r15-91-h?utm_expid=11880186-10&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.oponeo.pl%2Fwybierz-opony

 

i masz wypasiony zestaw za 1000 :)

 

potem sobie zmienisz na alusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zrobiłem tak, że kupiłem komplet używek, opony plus felgi ale:

1. szukałem tylko opon w miarę świeżych (max 3 lata) i z jeszcze dość głębokim bieżnikiem (min 6mm),

2. odebrałem osobiście,

3. przy odbiorze sprawdziłem u wulkanizatora - czy felgi proste, podpytałem też wulkanizatora czy opony wg niego się nadają.

 

A w sumie i tak była jedna niespodzianka - opony okazały się dość głośne. Koniec końców za lekko ponad 1000zł dostałem felgi 16 Enzo V (na prawdę ładne) + opony Goodyear Excellence (bardzo dobra guma), na których zrobiłem w dwa sezony niecałe 30tys. km zanim odłożyłem 1.5 tys. PLN na nowe gumy. Wg mnie opłacalnie, za ten 1000 mogłem mieć wtedy nowe opony na seryjne 15tki, a tak mam dwa komplety kół.

Także wg mnie da się, ale trzeba do tego podejść z głową, no i przydałoby się też trochę cierpliwości, bo nie raz trzeba poczekać aż pojawi się odpowiednia oferta dostatecznie blisko, żeby osobiście podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają super. Mnie osobiście bardziej podobają się te drugie. Bieżnika jeszcze dużo. Trzeba by się tylko umówić pisemnie (chociażby mailowo) żebyś mógł zwrócić jak w wulkanizacji wyjdzie że są krzywe, albo najlepiej podjechać ze sprzedawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na te drugie ile mają ciężarków może wyglądają spoko ale z takimi odważnikami to nie wygląda mi to najlepiej. Pierwsza aukcja spoko wydaje się być OK, dopóki nie odwiedzisz z nimi wulkanizatora i wyważarki nie dowiesz się zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość za 1000 zł kupić oryginalne alufelgi Nissana 16' z oponami. Felgi w stanie bardzo dobrym, opony niby na kilka sezonów ale firmy no name. Warto?  opony 195/55 jak dobrze pamiętam.

Edytowane przez byczynho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...