Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczna skrzynia RE4F03A


Gość SQ2JSH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Od kilku dni jestem posiadaczem p10-tki z 1994r silnik 2.0 model SLX skrzynia automatyczna z wielkim problemem :( Mianowicie po odpaleniu silnika i przejechaniu kilku kilometrów zaczyna lecieć olej ze skrzyni dokładnie w miejscu gdzie skrzynia łączy sie z silnikiem czyli tam gdzie mieszka sprzęgło,wyciek jest tak ogromny ze musiałem podstawić pojemnik pod auto żeby nie zamkneli mnie "zieloni" :) Generalnie po dolaniu oleju auto jedzie pięknie zbiera sie szybko biegi zmiena płynnie ale szybko sie jazda kończy... Dlatego kieruje pytanie do Was forumowicze czy ktoś może przerabiał już taki temat albo posiada wiedze co to może być,chciał bym wiedzieć czy jest sens to naprawiać czy lepiej szukać innej skrzyni może ma ktoś jakieś zdjęcia takiej skrzyni po wyjęcu albo inną cenna dokumentacje odnośnie takiej skrzyni. Powiem jeszcze że jestem potwornie zdeterminowany aby postawić to auto na koła i cieszyć sie jazdą tym wspaniałym autem,dlatego nie boje sie demontować naprawiać i eksperymentować :) Bardzo proszę o pomoc i porady co z tym zrobić

 

Pozdrawiam Kuba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie konwerter do roboty, raczej sam nei zregenerujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SQ2JSH

Rozumiem,a czy orientujesz sie czy pasował by od primery p11 z 1997r ?



a i jak poznać po wyjęciu skrzyni że to włanie to ? :)



Usterka zlokalizowana :) uszkodzony uszczelniacz między konwerterem z pompą oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...