Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stuki w zawieszeniu.


Chicco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirekg9

4,6 ropy to i tak sporo taniej w porównaniu do mojego 11 gazu ;-)

 

Gdzie Twoja matematyka? Jak sporo taniej? 4,6x5,30zł=24,38zł ; 11x2,30zł=25,30zł --> 24,38-25,30= (-0,92zł). Czyli tylko 1 zł mniej.

Ale to było Tylko raz i na trasie !!!! W mieście 6,8-7,5l i to sobie oblicz. Więc czasami myślę o zmianie i ponownego przejścia na Pb+gaz.

Faktycznie zmieniamy temat, ja z Dino popiszę na innym, a o paliwie zaczął LOOKEE.

Wracajmy do stuków, bo kolega Chicco będzie się niepokoił i źle o nas pomyśli.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zacząłem to kończę ;]

                                                           THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki jak koniec off to mam pytanie :) zauwazyłem że na tym nowym wahaczu górnym( wahacz łożyskowany) jest luz poprzeczy zarówno z jednej jak i z drugiej strony, jak nim poszarpię to stuka ;/ przejechane ok 2 miesięcy na nim i już są luzy? czy to normalne? jak jest u was w tych łożyskowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawa stukać, ale może być też wyrobiona śruba - oś na której chodzi wahacz, a nie wina samego wahacza. U mnie zauważyłem ten luz przy montażu (sam wymieniałem wahacz) i owinąłem śrubę blachą z puszki po piwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Puszka zamontowana, ale po złożeniu wszystkiego nadal wahacz się rusza;/ przejechałem się i moje obawy się potwierdziły, no nic trzeba skorzystać z gwarancji na niego. A czy wam na tych łożyskowanych wahaczach też tak się zdarzyło? kupiłem go bo miał być wytrzymalszy niż żwykły na tulejkach, z lewej strony mam taki na tulejkach już prawie rok i zero problemów.



Panowie mam pytanie, odesłałem wahacz na rekalamcję niestety nie została uznana ponieważ nie był montowany w żadnym warsztacie tylko osobiście go montowałem, czy mieli prawo przez to nie uznać reklamacji? mieliście takie przypadki

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozdrawiam wszystkich. Ja mam P12 i bardzo podobne objawy. Nie sprawdzilem dokładnie tego bo nie mam czasu. Stawiam na łożysko amorka. Jak podniosłem samochód i zaczołem szarpać sprężyna  amorka to właśnie wtedy usłyszałem ten dziwięk. Zastanawia mnie tylko czy to pęknięta sprężyna czy też właśnie to nieszczęsne łożysko. Dodam że nie mam lóżów na zawiaszeniu. Mam nadzieje że trochę pomogłem.


Trochę późna ale był to łącznik stabilizatora. Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...