Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p11.144 - antena dachowa od radia


panstasio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Starałem sie suzkać na forum ale niestety nie znalazłem informacji. Problem polega na tym ze komuś sie nudziło i ukrałd mi antene radio z dachu. W mojej wersji antena jest na srodku przed klapa tylna bagażnika - auto hatchback.

Nie zastanawiając się długo kupiłem w NORAUTO juzniwersalny bacik z odpowiednią średnicą wkrętu.

Niestety sygnał zbiera do du..y i słuchajac np Antyradia z nadajnikiem w wa-wie idealny odbiór mam w centrum Warszawy :|

Kurde czy orginalne anteny były z jakimś wzmacniaczem, etc..?

Czy ktoś z Was wymieniał już może antene i poleci jakaś która nie będzie dawała fonii śnieżącego tv?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w zimę pękło mocowanie anteny, w końcu wymontowałem i skleiłem je, złożyłem wszystko do kupy uszczelnienie dałem na silikon wszystko działało, następnego dnia już nie do końca czyli szumy, powodem mogło być przesunięcie mocowania bo później jeszcze dokręcałem antenę i wtedy śruba mocująca mogła dotknąć karoserii silikon zasechł i tak zostało. U ciebie ktoś kradnąc antenę i robiąc to na siłę też mógł przesunąć mocowanie i doprowadzić do zwarcia, objawy mamy takie same. W weekend będę poprawiał to dam znać.



No i d*pa jeszcze raz wszystko zmontowałem ale cały czas to samo, zauważyłem że jak nie jest włączony zapłon to jest ok a po włączeniu zapłonu zaczyna szumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam namiar na NOWE antenki do Primery. Oryginały ze wzmacniaczem. Napiac na PRV to powiem gdzie szukać w Warszawie. Ja sam mam i chwalę sobie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mają, miałem oryginał i rozebrałem. tam jest zasilanie dodatkowym przewodem puszczone, moze w tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Hej, mam namiar na NOWE antenki do Primery. Oryginały ze wzmacniaczem. Napiac na PRV to powiem gdzie szukać w Warszawie. Ja sam mam i chwalę sobie.

 

Pisałem na Prv ale nie ma odzewu.

 

Ja sprawdzałem to u mnie nie ma wzmacniacza jest tylko kabel antenowy

 

Wreszcie mam sprawne radio, kupiłem taką bez wzmacniacza http://allegro.pl/antena-samochodowa-dachowa-vw-audi-skoda-nissan-i3299020340.html u sprzedawcy moje-audio_pl pasuje idealnie bez różnicy czy jest mocowana z przodu dachu czy z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...