Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nieszczęsny krokowiec Iacv-aac valve 237817J601


Gość DeTomasso

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DeTomasso

Witam!

 

W mojej Primerze(silnik QG18DE) padł na amen wspomniany w temacie silnik krokowy. Jeśli ktoś ma informację o dostepności zamienników to bardzo proszę o jakiś link, albo inne namiary... Przekopałem już różne sklepy w sieci, ale jak dotąd nie udało mi się zanleżć choćby 1 sztuki. Oczywiście można iść prosto do Nissana, ale tam kosztuje to jedyne 1200 Pln :rolleyes2:  W grę wchodzą również części używane...

Czyszczenie tego ustrojstwa przeprowadziłem juz ze trzy razy i za kazdym działało coraz krócej, a teraz kompletnie ogłupiało co oznacza, że pewnie nastał już kres życia elementu elektrycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W mojej Primerze(silnik QG18DE) padł na amen wspomniany w temacie silnik krokowy. Jeśli ktoś ma informację o dostepności zamienników to bardzo proszę o jakiś link, albo inne namiary... Przekopałem już różne sklepy w sieci, ale jak dotąd nie udało mi się zanleżć choćby 1 sztuki. Oczywiście można iść prosto do Nissana, ale tam kosztuje to jedyne 1200 Pln :rolleyes2:  W grę wchodzą również części używane...

Czyszczenie tego ustrojstwa przeprowadziłem juz ze trzy razy i za kazdym działało coraz krócej, a teraz kompletnie ogłupiało co oznacza, że pewnie nastał już kres życia elementu elektrycznego...

Pierwszy z brzegu na allegro

 

http://allegro.pl/nissan-primera-p11-1-8-16v-silniczek-krokowy-i3228391180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pierwszy z brzegu i pasuje :)

A jakieś sugestie dotyczące nowych części?

Dobre sklepy?

Zapytaj jeszcze counterox w jego temacie:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/89698-snissan-almera-n16-20032004-rok-czarna-na-cz%C4%99%C5%9Bci/

 

On ma 1.8 na części, może będzie taniej.

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...