Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kanapa tylna maverick


Gość biedronkagnieszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biedronkagnieszka

Witam, 

na wakacyjny wyjazd w kraju z ekipą przydałoby się dodatkowe miejsce siedzące w Mavericzku '95 wersja long  (w dowodzie 7 os). Poprzedni właściciel pozbył się 3-ciej kanapy na rzecz butli LPG. Czy da się włożyć jakiś pojedynczy fotel np. z innego pojazdu? Lub kawałek "oryginalnej" kanapy? Albo jakieś inne rozwiązanie, z którego nie musiałabym tłumaczyć się ew. stróżom jezdni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się policji przy kontroli , a bardziej bój się prokuratora jak się coś stanie poważnego (odpukać!) i będziesz się musiała tłumaczyć za tę "druciarnię" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kanapę na zbyciu...ale wysyłka raczej nieopłacalna.

 

Zwróć też uwagę że tył dramatycznie siądzie przy 7 osobach. Dla mnie to nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dramatycznie nie siądzie... woziłem 7 osób parę razy...

 

ale ta kanapa to porażka... zero bagażnika przy niej zostaje...

 

moja też leży na strychu jakby ktoś chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je od nowości... czarne... z rudymi zdobieniami :)

 

tz... od nowości auta u mnie...

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biedronkagnieszka

mhm... osób będzie 6. Bagaży... no ze trzy kosmetyczki :) druciarnia? nie narażam pasażerów i kierowcy- lubię ich (naprawdę!)- nie chcę montować nic na "słowo honoru"- od biedy dwie koleżanki  w fotelik dziecięcy by się zmieściły, ale nie o to chodzi, prawda? butla LPG jest dalej- więc oryginalne kanapy odpadają... dostępne jest 1 mocowanie i pasy (z obu stron nie dla picu- drogi Powalla). Czy któryś z Panów może coś doradzić? Jazda ma być po asfalcie- z punktu A do punktu B, więc myślę, że spręzyny niezbyt odczują obciążenia, będą musiały jakoś to przeżyć. 

Edytowane przez biedronkagnieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tu radzić?....

 

zdjąć z tyłu wykładzinę... obejrzeć podłogę wspawać z głową szyny do których przykręcisz pojedyńczy fotel

 

model fotela obojętny... taki co wejdzie i znajdziesz na szrocie...

 

czy to jest druciarstwo?

 

Tak, jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę lubisz tych ludzi i chcesz zachować czyste sumie , kup nową butlę (zobacz może Twojej już się kończy 10 letnie życie)  załóż tak żeby oryginalna kanapa (za śmieszną kasę)  weszła w ori miejsce i po sprawie . 

 

PS: ta szósta osoba będzie Ci na dodatek wdzięczna , bo będzie mogła usiąść bokiem  i nogi położyć na kanapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butla i kanapa się nie dogadają...

 

dżizas... jak się kanapę rozłoży to zostaje może z 30cm bagażnika...

 

no i generalnie to te osoby w aucie to chyba jakiś bagaż by chciały wziąć ze sobą nie?

 

poza tym nie dramatyzujmy... jak podłoga jest zdrowa to ja nie widzę problemu aby bezpiecznie zamontować z tyłu niekoszerny pojedynczy fotel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam kłopot z zamocowaniem tylnej kanapki w Terrano II 3.0. Brakuje mi elementów które trzeba przykręcić do nadwozia w bagażniku, w które wpina się kanapkę. Jeśli ktoś miałby colwiek w tym temacie proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...