Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CIĘŻKO WCHODZI WSTECZNT


RamboTZN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .! Mam problem tego typu wszystkie biegi prucz wstecznego wskakuja noirmalnie nic się nie ślizga nie ma spadku mocy chodzi o to że np. zatrzymam się i chce wbić wsteczny co prawda wejdzie ale wymaga to siły jak w S266 a gdy np zatrzymam się wbije jeszcze raz dowolny bieg to przy wbijaniu wstecznego nie ma najmniejszego problemu i teraz pytanko bo może już ktoś miał taki problem czy to sprzęgło ???? (bo nie wiem wodzik ? czy jakiś synchronizator ) kiedyś też miałem problem tego typu że czwarty bieg przy wbijaniu mienił mi się na drugi hmm no i nie wiem ale ten wsteczny to spędza mi sen z powiek proszę o jakieś naprowadzenie z góry dziękuję i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, problem ze wstecznym biegiem jest dość typowy. Bardzo często ludzie jeżdżący japońcami mającymi już kilkanaście lat skarżą się, że im wsteczny ciężko wchodzi. U mnie jest to samo. Raz wchodzi ładnie i gładko, a raz ma problem żeby zaskoczyć. Tak już jest i będzie. Musisz się przyzwyczaić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

A weź spróbuj lekko wcisnąć sprzęgło i wtedy wrzucać bieg.
U mnie jak na max wcisne pedął sprzęgła to nie wrzucę (tak jakby do połowy) a jak nacisnę delikatnie na ok 3 cm to wchodzi jak w masło.
Dodam że mam nowe sprzęło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...