Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Podgrzewanie tylnej szyby


Jamees

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem z innej beczki :)

 

Czy miał ktoś z Was problem z bezpiecznkiem od podgrzewania tylnej szyby?

Ostatnimi czasy przestało mi działać podgrzewanie tej szyby. Przeglądnałem wszystkie bezpieczniki i znalazłem dwa spalone (przy okazji wymieniłem ten od „wichury” silnika, a ja zawsze się dziwiłem, czemu mi nigdy się nie włączał nawiew na silnik w upalne dni :)). Dzisiaj rano chciałem zobaczyć czy działa podgrzewanie szyby (szyby były mokre przed 5tą rano).

 

Niestety bezpiecznik się schajcował (dosłownie, aż zakopciło mi w samochodziku). Ogrzewanie dalej nie działa :)

 

Prawdopodobnie gdzieś jest zwarcie. Jakieś sugestie?

 

P.S. Podgrzewanie lusterek będące na tym samym włączniku działa normalnie, widocznie „jest” na innym bezpieczniku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej odłączyc kabel od szyby i wtedy sprawdzić, czy dalej pali bezpiecznik, jeżeli tak to trzeba szukać gdzieś na przejściach w klapie, jak nie to trzeba sprawdzić czy ścieżka gdzieś się nie uwaliła i zwarła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niemożliwe żeby sama szyba robiła zwarcie.

Problem musi tkwić w instalacji samochodu. Jak pisze dino, trzeba odłączyć szybę i sprawdzić czy nie ma w instalacji zwarcia. Można miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, może ktoś wrzucić "klapkę" z rozpisanymi bezpiecznikami z P11.144 (po lifcie)? Skrzynka z modelu sprzed liftu jest inna, na forum nie znalazłem takiej, jak ww.



Po raz kolejny proszę:

Może ktoś wrzucić wyraźne zdjęcie z klapki bezpieczników z P11.144 (po lifcie)? Chodzi mi o opisy bezpieczników wewnątrz samochodu, po angielsku. Dziękuję za uwagę.

 

Ja mam klapkę z opisem po francusku niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, ale potrzeba mi tego zdjęcia, bo miałem dwa bezpieczniki spalone, wymieniłem. Jeden jest od tylnej szyby (podgrzewanie), drugi nie mam pojęcia. Ten drugi mi się od razu spalił. Właściwie stopił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wstawkę, jednak to jest wersja sprzed liftu. Ja mam bezpieczniki w dwóch rzędach.

 

Czy jest ktoś w stanie wrzucić zdjęcie z opisem tej skrzynki po lifcie?  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...