Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WP11 144 SRDE 2.0


efej1

Rekomendowane odpowiedzi

Po diagnizie za pomoca AFR przez Dina(wielkie podziękowania dla Daniela za poświecenie mi czasu ,po tak długiej trasie i okazanie pomocy :wave: )Muszę wymienić sądę lambda ,najlepiej dedykowana Denso,ale ku mojemu zdziwieniu pojawił sie problem z wyborem i oznaczeniami poszczególnych firm .Wiec jestem w kropce co wybrac ,moze ktos juz miał podobny problem ,to bardzo chetnie wysłucham

Tyle sie dowiedzialem  DENSO DOX 1379 ,DOX1378 oraz zamiennik Denso 0115. BOSCH 0258-986-502 uniwersalna pasujaca,BOSCH 0258003624 dedykowana oraz NGK 0155 dedykowana  ,występujacy zamiennik NGK O115 niby pasujaca ,przedzial cenowy od 200 zl do 350 Co wybrac aby było jak najlepiej. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej tą za 200 :P

zwróć uwagę na kostkę żeby była taka sama jak masz obecnie w samochodzie, bo ja kupiłem niby sondę boscha i miała pasować a kostka była inna, da się to przerobić w razie czego.

numerów mojej nie pamiętam ;] dałem chyba 250 zł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że ta co padla była tania i uniwersalna ,dala rady 2lata ,wiec jestem za dedykowana tylko która?Na stronie Denso  dedykowana 1379 jest za 240 zł ,promocja ,wiec warto wziać ,ale musze miec pewnosc ,bo jak cos bedzie nie tak to lipa ,znowu wieki bedzie trawlo odsyłanie przysyłanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to ktoś wspominał o 3 rodzajach sond z różnymi wtyczkami w silnikach SR20DE  w p11

jak masz jakąś dedykowaną w promocji to bierz, tylko tam zadzwoń i się dowiedz czy aby na pewno będzie pasować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa ,stwierdzil że dedykowanych nie ma po moim Vinie ,ale wtyczki pasuja z innych symboli,to juz do reszty zgłupiałem, byłem w sklepie a tam to samo sa ale inne wtyczki ,i zupełnie inne dane,ale dzięki uprzejmosci filtron1@,dostałem namiary na kolege z forum ,które takie sady posiada w dobrej cenie,wiec będe zamawiał u niego ,wiec mysle że bedzie dobrze tylko musi towar do mnie dotrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...