Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z immo P11 brak komunikacji z nowym kluczykiem


Sorbnet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich. Kupiłem Primere 98 2.0 benzyna w automacie. Do auta są dwa klucze. Oba oryginalne. Jeden z nich był dorabiany i nie mogę nim odpalić silnika. Fachowiec od kodowania kluczy twierdzi, że klucz jest zaprogramowany poprawnie i nie wie co może być przyczyną. Pierwszy kluczyk działa normalnie. Może to jest jakiś problem w komunikacji auto - nowy kluczyk? Czy jest jakiś prosty sposób aby skomunikać kluczyk z autem skoro jest dobrze zaprogramowany?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję się zdecydować.. albo masz 2 oryginalne klucze albo jeden oryginalny, a drugi dorabiany, albo powiedz co było dorabiane?

 

kolejna kwestia w tym dorabianym kluczyku oczywiście masz pestkę? powinna być pod tym czerwonym kwadracikiem, i jeszcze jedno.. jak zachowuje się dioda czerwona co jest pod szybą? przy działającym kluczyku będzie inaczej się zachowywać niż gdy będziesz próbował odpalić silnik tym niedziałającym kluczykiem. sprawdź to i napisz to może coś zaradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o oryginalnych kluczach miałem na myśli, że oba są nissanowskie. Oba mają czerwone pastylki.

 

Dioda pod szybą:

Zanim włożę klucz i przekręcę na ON wolno pulsuje.

Po przekręceniu na ON (dobry i niedobry klucz) dioda gaśnie.

Po wyjęciu dobrego klucza dioda znowu zaczyna pulsować.

Po wyjęciu złego klucza dioda jest wciąż wygaszona i nie pulsuje.

 

Jeśli powinienem zwrócić na coś więcej uwagi to proszę o informację.



Dorabiany na pewno ma pastylkę bo odczytuje ją urządzenie u fachowca od programowania kluczy.



Dodatkowo przy dobrym kluczu w pozycji ON kontrolka CHECK pali się ciągle a przy złym mryga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie coś z tą dorabianą pestką jest nie tak.. bo jakby szwankował układ przy stacyjce lub komputer to i na drugim kluczyku miałbyś to samo.

także zmień magika albo odpuść temat bo aby kosztów sobie narobisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...