Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 Stukanie zawieszenia na nierownosciach


Dombek100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam drobny problem z moja Primera, a mianowicie przy wyzszych temperaturach otoczenia (od ok. 25 st C) z zawieszenia na nierównosciach zaczynaja dochodzic nieprzyjemne stuki. Podejrzewam wachacz gorny - jednak dodam ze oba (lewa i prawa strona) byly wymienione na lemfördera jakies 20 tkm. Wydaje mi sie ze to troche malo na to zeby sie zuzyly. Czy ktos ma podobny problem u siebie? Czy mozna to rozwiazac w sposob inny niz kolejna wymiana - np. Smarowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam drobny problem z moja Primera, a mianowicie przy wyzszych temperaturach otoczenia (od ok. 25 st C) z zawieszenia na nierównosciach zaczynaja dochodzic nieprzyjemne stuki. Podejrzewam wachacz gorny - jednak dodam ze oba (lewa i prawa strona) byly wymienione na lemfördera jakies 20 tkm. Wydaje mi sie ze to troche malo na to zeby sie zuzyly. Czy ktos ma podobny problem u siebie? Czy mozna to rozwiazac w sposob inny niz kolejna wymiana - np. Smarowanie?

Smarowanie nie wyeliminuje stuków, do sprawdzenia jeszcze łożyska zwrotnicy są które też wydają nieprzyjemne stuki, stukać również może końcówka drązka (u mnie tak stukała ostatnio i po wymianie cisza), łączniki stabilizatorów, trzeba jechac do mechanika i niech sprawdza :) po co w ciemno kupować i wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...