Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o głowicę cylindrów


Mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie brzmi czy nissana primery p11 z 1998r (wersja z przed liftu) będzie pasowała głowica cylindrów z primery p10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi i tak nie znam, ale warto byłoby napisać o jaki silnik chodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież w opisie jest.. ja widzę 2.0TD, a odp brzmi raczej tak ale niech jeszcze ktoś się wypowie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi o silnik 2.0 TD. Debeściak, też myślę że będzie pasowała. Obejżałem kilka fotek z primery p10 i z sunnego są takie same tylko trzeba by wtryski wymienić, ale właśnie niech kilka osób się wypowie bo muszę pilnie wymienić głowicę a do p11 kosztuje 800 a do p10 200zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a ja chciałem 999zł za cały słupek silnika i kupca niema :/

 

tylko że ta z głowica z P10 może mieć więcej km nalatane więc dobrze sprawdź czy niema pęknięć między zaworami czy innych defektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowice są idealnie te same różnię sie gwintem i głębokością osadzenia wtryskiwaczy między pompa hitachi a bosch, sam mam 3 takie głowice, z p10 była mniej obciążona termicznie zazwyczaj są bez pęknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki wiem już że głowice są takie same. teraz pytanie nawiązując do postu bobytempelton-a jak ją zamontować (poprosił bym o dokładne wytłumaczenie gdyż ja się za bardzo nie znam, bo naprawia mój ojciec a ja zbieram dokładne informacje :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...