Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan primera 1996 2.0 gaz p10


Gość jackyl1988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jackyl1988

Witam, nie widzę odpowiedniego działu do "opinii" nt.samochodu, więc zamieszczam tutaj temat z prośbą o ocenę tego auta z linku, gdyż w dniu jutrzejszym chciałbym się po niego wybrać. W jedną stronę jest około 100 km, więc chciałbym się poradzić was drodzy koledzy na co zwracać uwagę przy zakupie, a może nie opłaca się kupić tego nissana?, proszę o poradę!. Pozdrawiam, świeżaczek.

 

 

http://tablica.pl/oferta/nissan-primera-lpg-klima-oplacona-1996-CID5-ID3jLCB.html#6c18c4e3cf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć zadzwoń do tego pana sprzedawcy i się zapytaj dlaczego w zbiorniczku wyrównawczym nie ma płynu chłodniczego a widać tylko tonę kamienia osadzonego od środka i co wskazuje na to że lał kranówkę do układu .

Po drugie niech wyśle zdjęcia progów i pasa przedniego szczególnie po prawej stronie tam gdzie tyle rdzy .

Wiadomo że za tą cene nie można się cudów spodziewać ale żebyś za tydzień nie zakładał tematu że nogi Ci wystają przez podłogę no i że szukasz silnika . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wziąć pod uwagę że w przyszłym roku będziesz musiał wymienić butle, bo gaz 9 lat, a co 10 się wymienia, z prawą stroną coś było robione bo inny kolor listw, trzeba sprawdzić czy tam po naprawie nic mocno nie koroduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jackyl1988

Tak też zrobiłem i powiedział "wie pan, to nie jest samochód za 40 tysięcy...no ale jestem w stanie zrobić zdjęcia tylko, że teraz jadą klientki...niech pan zadzwoni za pół godziny czy aktualne", ot nasi Polscy handlarze. Jak się czegoś dowiem to napiszę. Dzięki za info. Hej!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jackyl1988

Dziękuję panowie za rady, zdziwiłem się jak pan powyżej napisał, że zderzak i atrapa grilla przed liftowa, a ja jaram się takim przodem, tym bardziej bym niepodejrzewał, że coś z tym przodem nie tak. Czyli rozumiem, że buda jest poliftowa, która wychodziła od 96 roku ?. Moja wiedza, a prędzej jej brak pokazał, że wpakowałbym się w niezłe koszta, mimo wszystko auto sprzedane i cieszę się, że go nie wziąłem, co więcej następnego modelu będę szukał bardziej szczegółowo. Dziękuję za wszystko dobzi ludzie, pozdrawiam.
Temat do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...