Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 - potrzebny schemat od wersji australijskiej


_Janusz_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuję schematu a jeszcze lepiej całego manuala do Primery P11, która była robiona do Australii lub Nowej Zelandii.

Schematy lub manuale od wersji europejskiej lub amerykańskiej mnie nie interesują, bo takowe mam.

Jakby ktoś miał to prosiłbym o info.

 

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak się nie mylę to była po prostu wersja na Japonię. Sam lampy sprowadzałem z Nowej Zelandii :)

A tak nawiasem to w jakim celu tego szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wersja na Australię i Nową Zelandię na pewne czujniki i kontrolki, których nie ma wersja EU i USA - zwłaszcza czujka uwalonego katalizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego to potrzebne? Masz może taką wersję? Jak ja szukałem lamp to wychodziło że na Australie i NZ były właśnie wersje japońskie. Ciekawe że angole tam swoich nie popchali - w sumie też jest kierownica po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości chcę zobaczyć jak jest to zrobione, jak jest sterowane itp. Poza tym, chcę zobaczyć parę rozwiązań, które tam zastosowali jeśli chodzi o wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się spotkałem to montowali już dawno panel klimatronika a pod spodem mieli miejsce na 2 din.

Tak to mniej więcej wyglądało:

http://i.drom.ru/catalog/photos/fullsize/nissan/primera_camino/nissan_primera_camino_7123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...