Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z imo.


Gość cheli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z natsem, auto po rozładowaniu akumulatora odpalało poprawnie ale po chwili gasło, następnie przestało zupełnie zapalać, kontrolka inmobilajzera nie zapala się, OBD wymrugało mi błąd 141 czyli inmobilajzer, błędu nie mogę usunąć :( , może źle kasuję, czy jest sposób na odłączenie natsa, proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

Dogadałem się ze znajomym elektrykiem, odłączy mi imo ale mam dowieźć komputer silnika, gdzie go znajdę w swym tyranku ? wersja 5d, jeśli ktoś się orientuje proszę o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik?

Typowo za konsolą srodkową, pod "popielniczką" ;)

 

Najpierw zobacz na wszystki bezpieczniki. Oryginalne radio wyświetla status IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rocznik 1996, radio jest nieoryginalne, uboga wersja, bezpieczniki sprawdzone, po włączeniu zapłonu check miga cały czas a lampka imo się zupełnie nie zapala, dzięki za podpowiedz.


Witam ponownie, dalej walczę z immo, niestety, ale zauważyłem że przepala mi się bezpiecznik hazard, co może być przyczyną, i powiedzcie proszę gdzie znajde w swym tyranku moduł immo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zamykane jest z kluczyka, centralny działa poprawnie, a jego centralka jest z prawej strony na słupku pod nogami pasażera, po jej odpięciu nie działa central i nie podgrzewa świec. Aku był odpinany bez skutku. A może dysponuje ktoś opisem przekażników do tego modelu ?


Kolego  dario88 może masz schematy do mego auta, komputer zexel, pomóżcie ludzie, auto stoi już dwa i pół miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tam widziałem, ale czy one będą do mego rodzaju pojazdu ?


Słuchajcie w końcu dziś auto odpaliło :) . Kilka tygodni temu wysłałem sterownik silnika do speca który miał mi w nim dezaktywować immo. Po podpięciu go po przeróbce, dalej była kicha. Załamałem ręce. Postanowiłem zaholować pojazd do znajomego elektronika, zamontowałem akumulator, linka i jedziemy. Po włączeniu zapłonu zauważyłem że check nie miga :rolleyes2: , przekręcam klucz dalej, auto zapaliło, pierwszy raz od trzech miesięcy, cud. Ustąpiła również usterka przepalającego się bezpiecznika hazard. Jestem zajeb..... szczęśliwy. Dzięki Wam za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprogramowanie sterownika nie pomogło od zaraz, gość który to robił mówił że  może się przez noc zsynchronizuje, ale tak nie było. Stał około dwóch tygodni bez podpiętego aku, myślę że może taki głęboki reset pomógł. Sam nie wiem, mam nadzieję że troszkę teraz pojeździ, pozdrawiam.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...