Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP10] Półoś, przeguby


pawel9gajewski

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem chce wymienić polos napedowa z lewej i prawej strony w swojej prmerce kombi w10 z silnikiem 2,0 SR20DI 85 KW z manualna skrzynia biegow. jednak nie wiem jak jest dlugosc tej polosi i ilosc zebow. chcialbym sie rowniez dowiedziec jakie parametry maja przegluby wewnetrzne i zewnetrzne bo jesli nie nie znajde kompletnej polosi wymnienie przegluby. z gory dziekuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie umiesz wykorzystać komputera do swoich celów to nie jest to moja wina. Tak jak napisałem poprzednio masz tam wszystko podane jak na tacy, ale Ty liczysz , że ktoś inny zrobi to za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi dokladnie jakie jest uzebienie bo w jednym pisza ze 22 w innym 25 i tak dalej



a na allegro nie ma do mojego modelu bo to jest 2.0 benzyna a jak jest to uzywana i bez opisu wymiarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P oznacza sedana bądź hatchbacka a W kombi. Raczej przód samochodu w wersji P czy W chyba się nie różni niczym. Zawsze możesz zadzwonić do sprzedawcy półosi i się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mateusz_P11_144

bardzo dziekuje ale czy z P10 bedzie pasowac do W10 i czy wogole jest jakas roznica o to mi chodzi

Kolega CI dobrze pisze.

Dokładniej to masz WP10 ;)

Części te same ale buda inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...