Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupiłem Maxime 3.5i-V6-255 KM(2003)-USA


spirte

Rekomendowane odpowiedzi

Był już co prawda podobny temat, lecz nie wyczerpał problemu a na pewno go nie rozwiązał.
Kupiłem samochód używany i żeby mieć święty spokój chciałbym wymienić rozrząd.
Nigdzie nie znajduje odpowiedniego.
Proszę bardziej doświadczonych użytkowników o poradę.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje Ci import z USA, do mnie, do ODY, koszt kompletnego ori, rozrządu wyniósł około 850zł, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gratuluje zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy. W Maximach występuje napęd rozrządu za pomocą łańcucha ( bodajże 3), których przebiegi w zależności od eksploatacji wynoszą co najmniej 300 tys km. ( u mojego taty w A32  370tys km i jest ok.). Radziłbym Ci podjechać do serwisu, który zajmuje się nissanami ( znajdziesz takowe na forum) w celu weryfikacji stanu rozrządu. Jeżeli auto ma nieduży przebieg i nie było katowane to wymiana mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziekuje za odpowiedzi. Rozrząd zamówilem przez mechanika. Wyszło niecale 800. Ale... Płakać mi się już chcę. Po dwóch tyg. Uzytkowania leje się ze wspomagania wymiany wezyka straty taty maglownica do roboty. Kolejne 800 zł. Założyłem lpg. Zaczęło ubywać płynu chłodniczego. Po weekendzie jazda do gazownika. Oby to oni coś na trojniku sknocili. Instalacja 4000 zł. Coś zaczęło samochodem trzaskac. Zbieżność zrobiona straty taty. Po dwóch tyg w końcu się wyjaśniło. Tylko 50 zł na szczęście. Czeka mnie przerobienie świateł na Europę konserwacja podwozia wymiana tuleji wahacza. Wymiana oleju w skrzyni. Ktora pracuje dobrze ale nie mogę ustalić kiedy był wymieniany. Przepraszam za ten płacz. Zakochałem się w tym samochodzie ale to trudna miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...