Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi z mavericka 1993 do terrano (2002-2006)???


Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Wita Was Orzeszek! :nissan2:

 

nurtuje mnie pytanie czy felgi z forda Mavericka 1993 pasuja do modelu

Terrano II r20 z lat 2002-2006? :)

 

proszę niech wypowiedzą się osoby które takowe felgi z forda mają w swoich

najnowszych Nissankach. Czyli praktyka a nie domysły.

 

Dodam, że chodzi oczywiście o felgi forda (15 cali) bo innych nawet nie było  :devil:

 

Pozdrawiam
Orzeszek

 

:nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Was Orzeszek! :nissan2:

 

Dodam, że chodzi oczywiście o felgi forda (15 cali) bo innych nawet nie było  :devil:

 

Pozdrawiam

Orzeszek

 

:nissan2:

 

Obawiam się, że były w rocznikach 96-99 ale głowy za to nie dam.

http://tablica.pl/oferta/5-sztuk-alufelgi16-z-oponami-maverick-terrano-patrol-tanio-CID5-ID2GVUd.html#9d4569d590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeszek się kłania! :nissan2: 

 

Wiem jak one wyglądają, chce takie kupić, ale proszę Państwa! chodzi mi o to czy będą pasować do terrano np rok 2005?

 

Thespianie... otóż nie wiem :) w około mnóstwie modeli coraz nowszych aut zwiększają się hamulce itp itd w związku z czym, może np nie puszczać zacisk lub to, tamto i tamto też itp itd itp itd.

 

Rozstaw śrub to wiem, że pasuje.

 

Proszę kogoś z praktyki niech mi powie czy np do rocznika 2006 terrano R20 zamontuję spokojnie takie felgi 15 tki z roku 1993?

 

odbiór :) :)

 

Dziękuję i pozdrawiam
Orzeszek

:nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wygooglać to czy te roczniki różnią się tarczą i zaciskiem :)

 

a z praktyki to pożyczałem kiedyś swój zapas kobiecińce która się rozkraczyła takim nowym terrano ze srebrną atrapą...

 

czy zero...był i miał swój zapas w ślicznym plastikowym pokrowcu na kłódkę... do której pani kluczyka nie miała...

 

15 cali weszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1993 do 1999r pasują na pewno otwór centralny maja 100mm powyżej 1999r maja 110mm wiec nie będą pasowały

 

dlaczego nie miałyby pasować? od pół roku śmigam na felgach pajero 110 mm bez żadnych dystansów i jest ok, a jeśli chce to założy dystanse i w ogóle problem znika ...założyć felgę 100mm na piastę 110 to tylko w Czelabińsku potrafią  :punk:

o jeszcze jednej zasadzie chcę Orzeszkowi przypomnieć: koła zawsze dokręcasz sobie sam już po powrocie z warsztatu .....własnoręcznie wszystkie 24 nakrętki  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla Bractwa nissanowego!  :nissan2:

 

dlatego że... no napisałem wyżej w wielu modelach tak jest że nie pasują bo są za małe, co innego założyć np 16 tam gdzie w dawnych czasach przewidywali 15 a co innego na odwrót  :whistle:  :|

 

dalej nic nie wiem bo nikt z praktyki nie powie :P

 

ponawiam pytanie czy do terrano 2006 założę felgi 15tki czy się zmieszczą :)

 

dopóki się nie dowiem nic nie kupię a mam fajne tanie na oku :P

 

 

dzięki lemmy69 opiekunie Orzeszkowy! cenna rada! orzeszek posprawdza śrubki po fachowcach  :wave:

 

Pozdrawiam
Orzeszek

:nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...