Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie panelu sterowania nawiewem i innych przycisków kokpitu


byczynho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gdzie mogę dostać żaróweczki podświetlające przycisk świateł awaryjnych, ogrzewania szyby oraz zapalniczki. Dziś przy okazji wymiany żaróweczek zegarów zajrzałem do przycisku ogrzewania tylnej szyby. Myślałem, że jest tam zwykła żaróweczka która sobie prze lutuje a tu d*pa za przeproszeniem, okazało się, że zamiast zwykłej żaróweczki siedzi tam jakiś wynalazek.... Gdzie takie coś dostanę? 

Interesuje mnie również wymiana podświetlenia panelu sterowania nawiewem. Tam jeszcze nie zaglądałem, chciałbym zaopatrzyć się w odpowiedni akcesoria zanim to rozbiorę. Jakie żaróweczki trzeba do tego kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki do podświetlania przycisków dostaniesz w sklepach elektronicznych - żarówka lutowana 12V 50mA.

W panelu od sterowania nawiewem są standardowe żarówki 12V 1,2W z trzonkiem T5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś http://telmal.com/zarowka-mini-do-lutowania-12v-50ma-zolta-a062.html'>takiego tak? A gdybym chciał, żeby to dawało takie ładne światło jak daje dioda to co muszę zrobić? 

Jaka żaróweczka jest w podświetleniu panelu sterowania szybami? i jeszcze pytanie, czy pierścień wokół zapalniczki jest podświetlany czy całą zapalniczkę podświetla tylko to światełko we wnęce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...