Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sprzegło


haczepsu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

II 2,4 benz/lpg mam problem z moim sprzęgłem mianowicie przy wkleszczaniu pierwszego biegu a w szczególności wstecznego mam problem i zgrzyta muszę do samej podłogi wdusić pedał i to nie zawsze daje rezultat , dodam że regulacja na pedale jest do konca a układ odpowietrzony ,  co może byc powodem tego i czy jest jakiś sposób zeby to wyregulować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem podobne dolegliwości i niestety pewnego razu nie mogłem wysprzęglić biegów. Posypał się docisk i to mocno... o dziwo tarcza była jeszcze w miarę OK ale i tak wymieniłem komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wi ic mają wyprz na komplentne sprzęgła exedy po 500zł i wysyłka gratis do t2 27 NSK2087 nabylem własnie jedno do swojego kolorowego silnika

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolego nie ma takich za 500 do 125 koni kosztuje 1500 prawie 


tak jak nie ma w sprzedazy juz prawie sprzęgieł luka i sascha dla tego modelu mówie o oryginałach


za 500 przyjdzie  China

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech ktos nie mówi ze kupi za 500 dobre sprzęgło ja zamówiłem luk za 800 miało byc oryginał przyszło jakieś waleo w pudełku co mi mówili że będzie luk nie brałem podruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolego nie ma takich za 500 do 125 koni kosztuje 1500 prawie 

tak jak nie ma w sprzedazy juz prawie sprzęgieł luka i sascha dla tego modelu mówie o oryginałach

za 500 przyjdzie  China

to nie zenek z pod miedzy tylko sensowna firma

przyjdzie co kupiłem napisałem co prawda 27 anie 27i wiec chodziło o 101KM

no to niech ktos nie mówi ze kupi za 500 dobre sprzęgło ja zamówiłem luk za 800 miało byc oryginał przyszło jakieś waleo w pudełku co mi mówili że będzie luk nie brałem podruby

mówię ze jest wyprzedaż normalne exedy koło 1k kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz do mojego kolego jak po1 tys to 3 sztuki kupie 

ja tego nie diluje i nie mam nic wspólnego z ta firmą po prostu regularnie przeglądam strony co jest na wyprzedaży,

tak jak ostatnio upolowałem oryginalne nowe klocki nissana za 30zł :) trzeba szukać

 

zgadza się dario dlatego wziąłem exedy, wcześniej jako wersje oszczędną planowałem aisin ale trafiło się moim zdaniem lepsze więc nie będę wnikał, podejrzewam że jest wyprz bo mają zamiast nr nissan podany nr forda i nikt nie może tego znaleźć :) na stronie

 

trzeba szukać po nr części wtedy na ogół jest łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę mnie zmartwiliście ale sprawdziłem na stronie podanej przez kolegę dario88 i do benzyniaka wszystkie komlety LUK , VALEO ceny oscylują około 800 zł za komplet to jeszcze nie tak zle  ,tylko ta robota

Edytowane przez haczepsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 kolego Dario niestety w tym sklepie nie ma tych sprzęgieł exedy błedy na stronach ,dostanie dobrego graniczy z cudem , luk ponownie valeo nie brałem i to za 1400 pudełko tylko luka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja to głupi pomysł, przekonało się o tym już kilku moich kolegów.

Chyba, że przerobisz je na spiek albo organiczny materiał.

Tylko najlepiej zapytaj tych, którzy jeżdżą na spieku, czy to jest takie do końca komfortowe, bo ja jeździłem takim autem i dla mnie komfortowe to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być valneło ;) niedawno wymieniałem w cabstarze i takie było, auto od nowości w firmie, tylko może być różnica w jakości zależnie od fabryki no chyba że małe żółte ludziki podrabiają bo oni podobno jeszcze bigosu nie podrobili a tak piza tym wszystko. Wracając do tematu nowe założyłem Aisin mają porównywalne przebiegi przy jeździe po czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie sprawdzałeś czy ci w ic ściągną na zamówienie ? tylko trzeba z centrala załatwiać

 

a ja mam swoje sprzęgło wszystko made in japan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pisałem... żadnego valeo, zrobiło u mnie 15 tys km i się dosłownie wysypało. Aisin już robi 30 tys km a jest używane znacznie ciężej... Valeo padło podejrzewam od reduktora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...